За типом приміщення

На Ваші питання відповіcть наш менеджер:

Менеджер Сьомка Юлія

Юлія Сьомка

0 800 3000 43

Київ, вул. Голосіївська 7, корпус 1, офіс 112

Фотошпалери в Миколаєві - відмінне доповнення будь-якого інтер'єру

На сьогоднішній день бажання привнести в дизайн інтер'єру приміщень небудь нове, спонукає до пошуку нових креативних рішень. Красиві фотошпалери на замовлення в Миколаєві стануть відмінним доповненням в будь-якому інтер'єрі.

Ми можемо надрукувати для Вас фотошпалери будь-якого розміру з Вашим зображенням, і з картинами з нашої колекції. Ви можете вибрати будь-які візерунки та орнаменти, пейзажі та натюрморти, 3д обої, картини відомих художників і колажі сучасного мистецтва, дизайнерські фотошпалери і багато іншого. Наші фотошпалери прикрасять інтер'єр будинку квартири, офісу, клубу, кафе чи ресторану, створювати неповторний стиль.

фотообои в Николаеве

Замовити фотошпалери на стіну в Миколаєві дуже просто. Досить вибрати фото, текстуру, визначитися з розмірів і відправити замовлення через наш сайт. Наші менеджери зв'яжуться з Вами та додатково дадуть відповідь на всі Ваші питання. Ціна фотошпалер залежить від площі і текстури і коливається від 195 до 440 гривень за 1 кв. метр. Термін виконання замовлення всього 2 дні, тому вже дуже скоро ви зможете забрати свої фото шпалери на складі компанії-перевізника в своєму місті і приступити до їх поклейки.