В інтер'єрі

3d шпалери - імітація тривимірного простору в інтер'єрі

Хотіли б Ви побачити, приголомшливі своєю красою, реалістичні панорами у власній кімнаті? Їх обсяг і глибина допоможуть візуально збільшити простір спальні, вітальні, передпокою і навіть кухні. Фотошпалери 3d на стіну - це певне поєднання декількох площин в єдине ціле без видимих меж.

Купити 3d фотошпалери на стіну - задумка досить незвичайна і цікава. Але чи будуть вони однаково добре виглядати як в маленьких, так і в просторих приміщеннях - питання неоднозначне. Дизайнери рекомендують клеїти 3д фотошпалери в інтер'єрах з великою кількістю світла і великою площею. Завдяки цьому створюється тривимірний ефект за рахунок необхідної відстані і заломлення світлових променів під правильним кутом.

Як же підібрати 3д шпалери в свою кімнату? Наш інтернет-магазин представляє тривимірні фотошпалери на будь-який смак. Ви можете підібрати вподобане зображення під стиль своєї кімнати в нашому каталозі або фотобанку shutterstock.

Чому ми рекомендуємо вибирати фотошпалери 3д? Іх вартість нічим не відрізняється від фотошпалер з простим зображенням, але на відміну від них 3д-ефект справлятиме неабияке візуальне враження.

3d шпалери в інтер'єрі залу