За типом приміщення

На Ваші питання відповіcть наш менеджер:

Менеджер Сьомка Юлія

Юлія Сьомка

0 800 3000 43

Київ, вул. Голосіївська 7, корпус 1, офіс 112

Фотошпалери на замовлення в Житомирі

Фотошпалери в Житомирі на замовлення - втілення Вашої мрії в створенні унікального інтер'єру всього за кілька днів. Наші фотошпалери абсолютно екологічні і відповідають всім нормам і вимогам санітарного законодавства України.
При друку фотошпалер використовується два типи чорнила - латексні і екосольвентному. Відмінність фотошпалер, надрукованих екосольвентному чорнилом, тільки в тому, що вони мають специфічний запах, який зникає після поклейки вже через 24 години.
Фотошпалери стійкі до вигорання, до впливу зовнішніх факторів, ультрафіолету, легко миються. Поклейка фотошпалер практично не відрізняється від поклейки звичайних шпалер. Але є необхідністю спеціальної обрізку в місцях стику. Ми виробляємо шпалери вже обрізані або фотошпалери з наклейкою внахлест. Самий якісний стик виходить при підрізуванні стику за місцем.

фотообои в Житомире

Замовити фотошпалери в Житомирі можна будь-яким зручним для Вас способом:

  • - Зв'язатися з нашим менеджером за телефонами, вказаними в контактах;
  • - Замовити зворотний дзвінок через спеціальну форму на нашому сайті;
  • - Або оформити замовлення онлайн через форму в меню вибраного Вами зображенні.


Наші менеджери із задоволенням дадуть відповідь на всі Ваші питання стосовно вибору, покупки, поклейки і доставки фотошпалер. Компанія Арт-Шпалери здійснює доставку фотошпалер в Житомир за допомогою зручної для Вас компанії-перевізника.