За типом приміщення

На Ваші питання відповіcть наш менеджер:

Менеджер Захарченко Альона

Захарченко Альона

(061) 228 88 56

Запоріжжя, просп. Соборний, 94

 

Як придбати фотошпалери у Запоріжжі?

У Запоріжжі є офіс Арт-обоі, тут Ви маєте можливість замовити і забрати фотошпалери, а також ознайомитися зі зразками текстур і отримати консультацію наших фахівців з приводу вибору, поклейки і особливостей друку шпалер у Запоріжжі. Ми допоможемо Вам підібрати зображення для фотошпалер в залежності від Ваших побажань, а якщо буде необхідно, то зробити доопрацювання макета. Щоб замовити фотошпалери в Запоріжжі, Вам потрібно вибрати вподобане зображення з представлених на сайті категорій, або ж завантажити своє зображення.

Творчий підхід до роботи і використання найновіших технологій при виробництві фотошпалер дозволяють компанії Арт-Обоі виготовляти якісні красиві фотошпалери на замовлення в найкоротші терміни. Фотошпалери повністю екологічні і відповідають всім вимогам санітарного законодавства України.

фотообои в Запорожье

Ми виробляємо фотошпалери самих різних розмірів за допомогою двох типів чорнил - екосольвентні і латексні. Ми пропонуємо придбати фотошпалери, надруковані екосольвентним чорнилом, вони мають специфічний запах, який назавжди зникає протягом однієї доби. Латексний друк забезпечує фотошпалерам більш яскраві соковиті кольори, тому ми рекомендуємо використовувати їх для дитячих кімнат. Доставка фотошпалер в Запоріжжі здійснюється додому за вказаною Вами адресою, або ж Ви можете забрати фотошпалери в нашому офісі. Стильні фотошпалери стануть родзинкою в унікальному інтер'єрі Вашого будинку!