В інтер'єрі

Красиві пейзажі з водоспадами на Вашій стіні - тепер це реально

 

Сучасні фотошпалери Водоспади - це не ті шпалери, які ми звикли бачити в будинках раніше. Зараз технології виготовлення шпалер із зображенням пішли далеко вперед. Тому і в оформленні дизайну інтер'єрів з'явилося більше можливостей . Стіни квартири або офісу годі й обклеювати однотонними шпалерами або фарбувати фарбою. Просто виберіть будь-який сюжет, який найбільше підійде до Вашого дизайну, і створіть будинок Вашої мрії.

Ви запитаєте: «Чому фотошпалери Водоспад на стіну досі користуються такою популярністю?» А все тому , що чудові фотографії природи з вируючими каскадним водоспадами , із зеленим лісом і полянами привносять в будинок свіжість, особливий затишок, незвичайну атмосферу спокою. Такі сюжети підходять для вітальні, спальні, кухні. Дуже красиво виглядають в кафе або офісі. Унікальний стиль і нестримна енергія природи будуть панувати у приміщенні.

ТМ Арт-обоі рада запропонувати вам не тільки великий каталог сюжетів, але також можливість друку свого зображення . Для фотошпалер з водоспадами в інтер'єрі можна вибрати відповідну текстуру, яка підкреслить стиль будинку і оригінальність малюнка. Найбільше підійдуть такі фактури як - « Полотно», «Льон », «Живопис», «Лоск» або «Глянець». Яскраві глянцеві текстури додадуть до фотографії більше жвавості, вода і краплі на них будуть виглядати як справжні; а матові текстури додадуть шпалерам глибини картини.

До якого дизайну підійдуть фотошпалери з таким унікальним явищем природи, як водоспади та озера? Це можуть бути інтер'єри в класичному стилі, в стилі лофт, еко стилі, мінімалізм, кантрі або французький шале.

Мрійте і створіть інтер'єр Вашої мрії! Будь-який розмір і сюжет, вибір текстур і друк свого зображення - у Вас немає обмежень. Просто виберіть картинку з каталогу інтернет-магазину фотошпалер - від вибору до поклейки - Арт-обоі або зв'яжіться з нашими менеджерами зручним для Вас способом.