В інтер'єрі

Вінтажні шпалери для дому, кафе і ресторану

Фотошпалери в стилі вінтаж допоможуть створити дивовижний дизайн інтер'єру як в квартирі або будинку, так і в офісі, кафе або ресторані. Завдяки різноманітному вибору сюжетів в каталозі, кожен знайде для себе зображення, яке прикрасить його будинок. Якщо Ви цінуєте затишок і комфорт, а також віддаєте перевагу інтер'єр у стилі «Класика», «Мінімалізм», «Модерн», то вінтажні фотошпалери для Вас!

Вінтаж - стильне слово в декоруванні інтер'єрів. Його основною ознакою є гармонійне поєднання сучасних і старих предметів. Головним критерієм вибору старих аксесуарів і предметів декору є їх приналежність до певної епохи, країні або виробнику. У створенні цього стилю немає обмежень і рамок. Вітається почуття стилю і фантазія. Якщо Вам до душі такий незвичайний стиль, тоді Ви, як кажуть, потрапили за адресою.

Фото та картини в стилі вінтаж відрізняють в основному в спокійні відтінки і цікаві сюжети. Серед них - красиві види на архітектуру, пам'ятки, старовинні карти, сучасні фото з ефектом «під старовину», газети та квіти. Такі фотошпалери на стіну ніколи не набридають. Вони додадуть приміщенню особливого шарму.

Відмінним рішенням буде використання «вінтаж» в кафе, ресторанах, кав'ярнях. Що стосується квартири, то вони будуть доречні у вітальні, кухні, спальні. Якщо для інтер'єру правильно підібрати сучасні дизайнерські аксесуари, Ваш будинок стане унікальним. Гості будуть просто в захваті, а Ви щодня будуть насолоджуватися красою свого будинку.

Вантажний інтер'єр з фотошпалерами - теплий, затишний і демократичний. Просто виберіть зображення і зробіть замовлення у нас. Ми допоможемо Вам у створенні найкращого інтер'єру.