Морський стиль в інтер'єрі: фотошпалери «кораблі»

Нагадування про незабутній літній відпочинок і просто прекрасний сюжет для оформлення будь-якого інтер'єру в морському стилі - фотошпалери із зображенням кораблів, і моря. Хто з нас не мріяв коли-небудь про далекі морські плавання по безкрайніх морях і океанах на великих красивих кораблях і яхтах? Про кругосвітні подорожі на величезних лайнерах?

Ви можете внести частинку своєї мрії в інтер'єр свого будинку, квартири або офісу завдяки фотошпалерам високої якості від ТМ Арт-Обоі. Яскравим рішенням також буде використання цих сюжетів в оформленні ресторанів, барів та кафе.

Прекрасної задумкою дизайну інтер'єру може стати оформлення на певну морську тематику, наприклад: «Червоні вітрила», «Капітан Немо», «Пірати» і т.п. Фотошпалери «кораблі» на стіну в даному випадку будуть дуже доречними. Для морського стилю в цілому характерні свіжі кольори і відтінки. Від синіх і блакитних - до пісочних і білих квітів. Додатковими аксесуарами можуть бути: якоря і ланцюги, штурвали і вітрила, а також карти, мушлі і атрибути форми моряка.

Замовити фотошпалери «яхти» і «кораблі» дуже просто. Вам необхідно лише визначитися з сюжетом, типом друку і текстурою і звернутися до нас через форму замовлення зворотнього дзвінка на нашому сайті.