В інтер'єрі

Фотошпалери під цеглу або під камінь - стильний елемент інтер'єру в стилі Лофт

Шпалери під цеглу в інтер'єрі для багатьох вже не є новинкою. Однак такий декор знову набирає свою популярність завдяки модним трендам в дизайні інтер'єру останніх років.

Варто зауважити, що декоративну цегляну кладку часто використовують в таких стилях як: лофт, кантрі, мінімалізм, готика і багатьох інших.

Акцентна стіна з червоної або білої цегли - підкреслить задуманий контраст і дозволить здійснити план реалізації інтер'єру Вашої мрії.

Але перш ніж всерйоз зважитися на такий елемент декору, ми повинні все детально продумати. Які витрати на матеріал і роботу професіоналів передбачає укладання справжньої цегли? Напевно, будь-який прагматик розгляне альтернативні варіанти, які б принципово не поступалися натуральной цеглі, але при цьому не вимагали б таких істотних матеріальних витрат і клопоту при монтажі.

І, звичайно ж, оптимальним рішенням у даному випадку є шпалери під цеглу, купити які Ви зможете в нашому магазині. Також вибирайте фотошпалери під камінь і безліч інших сюжетів у наших каталогах. Ми займаємося печатю фотоошпалер високої якості і дорожимо своєю репутацією. І в даному випадку, можна говорити як про якість самої печаті, яка завдяки сучасним технологіям УФ друку виходить дуже чітка і насичена, так і про сам матеріал для друку. Ми використовуємо основу для друку тільки перевірених європейських марок. І цей факт гарантує високу якість виробленої продукції, а також екологічність кожної з текстур і типу друку.

За додатковою інформацією звертайтесь до нас за тел: (044) 392-47-71 або залиште заявку на зворотний дзвінок і ми обов'язково зв'яжемося з Вами!