В інтер'єрі

Шпалери під шкіру або метал - якісні фотошпалери з незвичайними текстурами

Все актуальніше в сучасному світі дизайну інтер'єру стають пошуки альтернативних варіантів дорогим матеріалами для декорування стін. Однією з таких альтернатив є застосування фотошпалер, що імітують різні види натуральних фактур. У цьому каталозі Ви зможете ознайомитися з категорією зображень: шпалери під шкіру або метал. Натуралістичне зображення, яке дуже точно передає зовнішній вигляд натуральних матеріалів, зможе істотно заощадити Ваші гроші. Мало того, в майбутньому при необхідності Ви зможете з легкістю зробити заміну таких фотошпалер на іншу фактуру або сюжет.

Шпалери для стін під шкіру демонструють нові можливості в стильному оформленні будь-який з кімнат Вашого будинку. Крокодиляча шкіра, імітація меблевої оббивки з різними колірними відтінками: від сніжно-білого до глибокого чорного кольору. Додатковий реалістичний ефект досягається за допомогою відповідних грубих текстур, на яких буде проводитися друк зображення, таких як: штукатурка, іній, шкіра або граніт. Визначитися з одним з трьох типів екологічною друку (екосольвент, латекс, уф друк), Вам допоможе розділ «Питання та відповіді», де розглянуті переваги різних типів чорнила.

Крім шкіри у Вашому розпорядженні шпалери під метал - зображення текстур металів таких як: бронза, алюміній, цинк, золото, срібло, як гладка глянцева, так і шорстка поверхня.

Ми чекаємо Ваших звернень з нетерпінням, щоб допомогти створити інтер'єр, про який мріє Ваша сім'я!