В інтер'єрі

Фотошпалери «Фони та текстури» - креатив по-нашому

Вміло підібрані полотна на стіну здатні кардинально змінити зовнішній вигляд кімнати. Фотошпалери, фон яких зачіпає найтонші струни нашої душі і зачаровує погляд, безумовно, вартий особливої уваги з нашого боку. Якщо Ви підібрали для своєї кімнати відповідне забарвлення, не сумнівайтеся в своєму виборі і сміливо приймайтеся до здійснення заповітної мрії.

Полотна з строкатими і спокійними тонами здатні створити затишну, комфортну і безпечну атмосферу. Наприклад, фотошпалери під цеглу допоможуть здійснити прекрасний дизайн інтер'єру з натуральною обробкою, надаючи відчуття комфорту і захищеності. Відразу пригадується давня російська приказка: «Мій дім - моя фортеця». Саме такі думки виникають, коли дивишся на такі фотошпалери. Цегла - це такий собі андеграундний варіант, який ідеально підходить для інтер'єру будинку. Такий а-ля горищний стиль на перший погляд може здатися не дуже привітним. Але якщо дотримуватися законів естетики і дизайну, антураж кімнати може стати особливо стильним. «Цегляні стіни» призначені для людей, що цінують стриману і простору обстановку в приміщенні.

Фотошпалери під камінь, фони з цегляною кладкою, шкірою або мозаїкою у різнобарвних яскравих або стриманих тонах - все це можливо з фотошпалерами нового покоління ТМ Арт-обоі. Абстрактні лінії, поєднання насичених кольорів, чіткі фігури або хаотичні образи Ви можете знайти в категорії «Фони та текстури». Використання цих сюжетів для виготовлення фотошпалер обов'язково підкреслить Вашу неординарність і індивідуальність.

До облицьовування стін варто підходити дуже серйозно. Адже тільки Ви розкриєте зранку очі, як в поле Вашого зору потраплять стіни. Вони будуть привертати Вашу увагу протягом дня і супроводжувати Ваш відхід у царство Морфея. Як підібрати спокійні та не стомлюючі очі фотошпалери? Камені на стіну, натуральні та декоративні, в спокійних пастельних тонах, вони будуть дуже доречними у вітальні, спальні або передпокої. Фотошпалери Камінь в інтер'єрі трохи нагадують стародавні поселення наших пращурів у кам'яних печерах, навіваючи справжні теплі відчуття домашнього вогнища.

На нашому сайті ви знайдете яскраві, цікаві, незвичайні, захоплюючі за сюжетом, фони для фотошпалер. Нехай вони стануть справжнім промінчиком світла у Вашому домі. Адже немає нічого кращого, ніж самим створювати собі настрій, а приводів для цього може бути безліч.