За типом приміщення

На Ваші питання відповіcть наш менеджер:

Менеджер Сьомка Юлія

Юлія Сьомка

0 800 3000 43

Київ, вул. Голосіївська 7, корпус 1, офіс 112

Фотошпалери в Тернополі за індивідуальним замовленням

Ми пропонуємо Фотошпалери в Тернополі, які на сьогоднішній день широко застосовуються не тільки в квартирах і будинках, але і в офісах або розважальних закладах. Компанія Арт-Шпалери займається професійним виготовленням фотошпалер за Вашим індивідуальним замовленням. Наші фахівці із задоволенням відповідять на всьому Ваші питання, допоможуть вам вибрати відповідне зображення з нашої галереї. Ми також можемо створити фотошпалери на основі Вашого малюнка або фотографії.

фотошпалери із зображенням міста Тернопіль

Фотошпалери виробляються цифровим способом і поставляються в рулонах - як звичайні шпалери. Їх поклейка практично не відрізняється від поклейки звичайних шпалер. Ми маємо можливість виробляти фотошпалери вже обрізані або з наклейкою внахлест (частина полотна покриває іншу). Такий спосіб виробництва дозволяє уникнути великої кількості стиків, і навіть найбільший розмір фотошпалер, наприклад, завширшки понад 5 метрів, буде включати не більше 5-ти елементів.

Фотошпалери в Тернополі доставляються на склад найбільш зручною для Вас служби доставки у Вашому місті. Оформили замовлення на сайті або зв'яжіться з нашими менеджерами та вже незабаром стіни Вашого будинку будуть прикрашати Ваші улюблені зображення.

фотошпалери в Тернополі