В інтер'єрі

Фотошпалери з узбережжям і зображеннями берегів океанів

Фотошпалери «Берег океану» - це манливі берега і сині води в променях сонця на заході або на зорі і чаруючі архітектурні споруди. Створіть у своєму будинку острівець мрії за допомогою фотошпалер. Краща технологія друку, висока якість текстур ТМ "Арт-Обоі" і реалістичність зображень дозволять Вам відчувати дотик морського бризу щодня.

Дикі гори під покровом зелені, що є сусідами з витонченістю архітектурних ансамблів, затишні бухти, всіяні білими вітрильниками, або ж фотошпалери, що контрастують між морською стихією і урбаністичними пейзажами - ми пропонуємо Вам широкий вибір в розділі фотошпалери «Узбережжя».

Моря й океани, затоки і озера, оправлені берегами золотого піску, посипані каменями, порослими плюшевим мохом і галькою - просто казкові і манливі куточки природи. Гладкі камені, розігріті сонцем - фотошпалери галька перетворять Ваш інтер'єр. Ви зможете в одну мить опинитися на курортах Адріатичного моря, блакитних берегах Середземноморського узбережжя. Ми з радістю виконаємо будь-яке Ваше побажання!

ТМ "Арт-Обоі" здійснює також і індивідуальні замовлення. Стіни Вашого будинку можуть прикрасити пейзажі на мариністичну тематику з Ваших особистих колекцій, достатньо лише надати фотографії з подорожей в хорошій якості.