В інтер'єрі

Фотошпалери «мушлі»

Море, літо, відпочинок, гарячий пісок і дайвінг - територія повного занурення в атмосферу релаксу. Вам і не снилася ймовірність того, що можна так точно передати цю атмосферу будинку. Але це виявилося можливим завдяки категорії фотошпалери «мушлі» від ТМ Арт-Обоі.

Після відпочинку на морському узбережжі ми обов'язково привозимо з собою на пам'ять красиві черепашки і милуємося на них, згадуючи чудесно проведений час, слухаємо шум моря в раковині. Але, мало хто знає, що корали і мушлі давно вже стали предметом колекціонування. Існують дуже рідкісні екземпляри, за які справжні фанати готові платити чималі гроші.

Відомо також, що в деяких країнах і цивілізаціях певні види мушлів виконували функцію грошей. Тобто, фактично, за них купували їжу, обмінювали на зброю та інші товари споживання. Ця практика в деяких країнах протрималася аж до 19 століття.

А яку ціну Ви готові заплатити за якісні екологічні фотошпалери «раковина»? Демократичні ціни, професійний сервіс і якісний продукт - ось три кити, на яких ґрунтуються принципи роботи ТМ Арт-Обоі!

Морські фотошпалери можуть стати основоположним дизайнерським елементом в оформленні вітальні, спальні, дитячої кімнати або кухні. Спеціальні текстури для друку дозволять зробити картинку більш об'ємною і незвичайною.

Ненав'язливий інтер'єр в пастельних тонах, розбавлений пісочними, бежевими сюжетами з мушлями, морськими зірками на тлі морської води або чистого неба - це яскравий аргумент для хорошого сімейного відпочинку і відмінного настрою!