Фотошпалери ретро - всі відтінки чорного і білого...

Говорячи про стиль ретро, ми відразу розуміємо щось старовинне. Те у чого є своя історія і те, що дозволяє подивитися на сучасний побут через призму часу. До інтер'єру в старовинному стилі ідеально підійдуть фотошпалери ретро. Декор стін у дусі старовини відродить теплі спогади про далекі 80-ті, які багатьом з нас знайомі не з чуток. Ретро ... В думках відразу виникають образи розкішних масивних чорних авто і новоявлені американські шикарні казино 80-90-х рр. 

Красиві чорно-білі фотошпалери в інтер'єрі створять стильну обстановку в робочому кабінеті, бібліотеці, більярдної, а також в кафе, ресторані або клубі. 

У цьому світі все виглядає по-іншому. Поклеївши чорно-білі фотошпалери на стіну, можна споглядати, як димчастий сад затих в очікуванні дощу, як запалилися круглі вуличні ліхтарі, кидаючи м'яке світло на бруківку, або як тінь старого моста відбивається в сріблястих водах річки. 

Така кольорова гама дозволяє відчути навколишній світ, який існував колись. Іноді може здатися, що в ньому жили інші люди, зовсім не схожі на нас. 

Зворушлива посмішка Чарлі Чапліна або виразний погляд Мерлін Монро з напівприкритих повік з довгими віями. Кожен з них зберігає свою особисту таємницю, розгадати яку також не просто, як і відгадати справжній колір автомобіля або плаття. Та й чи потрібно? Фотошпалери в чорно-білому інтер'єрі допоможуть зберегти ту первозданну таємницю і неповторну чарівність, яке, хотів передати автор, зберігаючи якусь інтригу і встановлюючи тонку грань між минулим і теперішнім. 

Ретро фотошпалери на стіну ідеально підійдуть для інтер'єрів у стилі хай-тек, кітч, лофт. Оздоблення сучасного приміщення завдяки декоративним матеріалам в стилі ретро допоможе Вам відродити атмосферу часу, що назавжди пішов, можливість зберегти частинку минулих часів у своїй душі і своєму будинку. 

У цьому світі ми часто керуємося почуття естетики і стилю. Тут виділяються не яскравими кольорами, а гнучкістю і пластикою. Підібрати фотошпалери Ви можете в даному розділі. Наші менеджери допоможуть підібрати Вам сюжет, визначити необхідні розміри і оформити замовлення. Нехай у Вашому домі завжди буде оригінально, затишно і красиво. Телефонуйте нам прямо зараз!