В інтер'єрі

Будинок з стародавніми цивілізаціями - фотошпалери «Старе місто» в інтер'єрі

 

Чи можна було б подумати, що за допомогою кількох виразних деталей можна повністю переписати історію інтер'єру у власному будинку. Мій погляд на фотошпалери повністю змінився після того, як одна з клієнток нашої компанії надіслала фотографію, на якій красувалися фотошпалери старого міста нашого виробництва, вже поклеєні на стіні в інтер'єрі її кімнати.

Прекрасна панорама відкрилася моєму погляду. Чудовий старий Лондон, сфотографований з даху якогось висотної будівлі, в черговий раз підтверджував, що сувора і витончена класична Англія залишиться безсмертною в пам'яті багатьох людей. Тих, хто народився і прожив усе своє життя на берегах швидкоплинної Темзи і тих, хто мріяв би побачити це дивовижне місто хоч раз наяву. Ох вже ця велична аристократична Англія. У кожній епосі вона знаходить своїх шанувальників, а її архітектурні надбання нескінченно полонять наші серця.

Дивлячись на фотошпалери «Старе місто» з прекрасними колоритними вуличками, виникає відчуття, що дивишся на справжній витвір мистецтва знаменитого художника. Скільки б могло повідати нам це місто, якщо б вдалося хоч краєм ока зазирнути за завісу, де відбувалися цікаві події п'ятдесят, сто, а то й двісті років тому.

Ці фотошпалери були поклеєні у невеликій кімнатці, де власне поміщалося тільки одне ліжко. Об'ємне зображення з перспективою дозволило візуально розширити межі кімнати і помістити в надрах спальні величезне стародавнє місто, на яке можна довго дивитися і отримувати справжнє задоволення від такої заспокійливої атмосфери в стінах власного будинку.

Для тих, хто не зупиняється на досягнутому, а з величезним завзяттям прагне досягти нової риси горизонту, побачити різні країни, познайомитися з їх культурою та побутом, зануритися в атмосферу старовини і спробувати реконструювати в своїй уяві картину того, як жили наші попередники. Першою ластівкою можуть стати полотна з відомими світовими архітектурними надбаннями, які не просто прикрасять Вашу кімнату, а будуть мотивувати Вас до нових звершень. Фотошпалери «Венеція» або фотошпалери «Прага» - Ви можете опинитися в місті, про яке мріяли все своє життя, відчути себе підкорювачем світу, зачарованим мандрівником у далекій країні.

Фотошпалери «Старе місто» перенесуть Вас в одну з тих епох, які подарували світу найбільші цінності в плані духовного розвитку людства. Вони допоможуть забути про повсякденні турботи і поринути у світ цивілізацій минулих століть.