Фотошпалери пустеля: декор, який перетворить ваш будинок в райський куточок

Фотошпалери пісок

Не обов'язково їхати в Африку, щоб насолоджуватися безкрайніми піщаними просторами! Правильний підхід до оформлення будинку або квартири допоможе створити особистий райський куточок навіть в багатоповерховій висотці. Один з найбільш вдалих варіантів настінного декору, який послужить цьому завданні, - фотошпалери «Пісок». Мова йде не про популярні серії фотошпалер з опуклою структурою, що нагадують піщинки, про ті панно, на яких зображені барвисті і приємні погляду природні ландшафти, а також картини та колажі з пісчаними мотивами.

Які сюжети використовують для серії «Фотошпалери пустеля»?

Фотографічні знімки є одними з найпопулярніших для друку на фотопанно. Створені невидимою рукою бархани і піщані дюни під західним сонцем, неозорі простори Сахари або Гобі, пустельні оазиси, оточені пісками, Єгипетські піраміди і багато іншого - загалом, серед багатства земних чудес неважко знайти те, що ви захотіли б надрукувати на фотошпалерах.

Фотошпалери пустеля

Останнім часом популярності набули фотошпалери «Пісок і камені» з композиціями, в яких використовуються ці два природних матеріали. Пісочні текстури і камені химерних форм, у всьому своєму розмаїтті природних відтінків, від молочно-білих до чорнильних і сірих, надзвичайно гармоніюють один з одним. Нерідко для друку використовуються знімки, зроблені крупним планом. Це можуть бути колажі, надруковані на широкому форматі, або фотошпалери-постери, використовувані для декорування невеликих ділянок стіни.

Фотошпалери «Пісок» - ефектні і досить універсальні. Навіть якщо вибране вами зображення тематично і композиційно не цілком оригінально, подібний фотодекор все одно придбає індивідуальність в контексті загального стилю приміщення і допоможе створити обстановку, що розташовує до відпочинку і релаксації.