Фотошпалери метелики і сонечка

Нагадайте собі найщастливіші моменти свого дитинства, використовуючи фотошпалери метелики або сонечка! Адже так хочеться іноді згадати і заново переживати такі чудові моменти, коли від відкриття чогось прекрасного завмирало серце.

А Ви пам'ятаєте «планети дитинства»? Коли дерева були великими, а світ навколо невпинно дивував своєю величчю. Пам'ятаєте, як безнадійно намагалися обігнати невловимий політ метелика і розглянути химерні візерунки її крил? Або як сиділи, причаївшись в саду, боячись дихати, боячись злякати в зачарування від бархатистості і неземної забарвлення крил? А вона, наче граючись, пурхала від квітки до квітки. А як рахували точки на спині сонечка?

Фантазійні орнаменти крил метелика, яка величаво сидить в лісах трави насичено зелених тонів, розфарбують стіни будь-якої кімнати Вашого будинку: кухні, вітальні, ванної, спальні. Особливо фотошпалери з метеликами на стіну порадують мешканців дитячої кімнати. У вітальні ж за допомогою фотошпалер, Ви зможете створити свій куточок кольоротерапії і щодня отримувати порцію натхнення для нових звершень. І це ще не доля мрій! Завдяки новітнім технологіям і високій якості друку, натуралістичні зображення метеликів і сонечок, будуть висвітлювати Ваш будинок навіть в самий похмурий і дощовий день!

Метелик, що ширяє над водою, метелики в ромашках, сонечко, що летить до сонця - і це ще не все, що ми можемо запропонувати. Пожвавити стіни Вашого будинку можна просто, легко і швидко. Фотошпалери метелики і сонечка - лише невелика частина світу фотошпалер, Ви можете вибрати й інші фотошпалери ТМ Арт-Обоі з каталогу «Природа» в онлайн режимі нашого інтернет-магазину.