Фотошпалери «Поле» - сюжети із зображенням просторих пейзажів природи

Барвисті польові квіти, зелені трави і безкраї простори, гармонійно зливаються з горизонтом. Такі сюжети більшою мірою є панорамними і здатні розширювати простір будь-якої кімнати. Фотошпалери «поле» зможуть кардинально змінити Ваш інтер'єр, створити по-справжньому затишну атмосферу і освіжити його.

Фотошпалери поля з тюльпанами, трояндами і маками подарують гарний настрій всім пошановувачам незайманої природи. Ви зможете використовувати такі сюжети в будь-якій кімнаті Вашого будинку або офісу. Такі фотошпалери можуть вигідно заповнити простір вітальні, спальні, кухні, ванної, передпокою. Особливо цікавим елементом декорування зможуть стати, наприклад, фотошпалери ромашкове поле в оформленні салонів краси, барів і ресторанів.

Ви самостійно зможете вибирати сюжети і текстури для фотошпалер. Крім того, важливим є можливість вибору типу друку. Якщо Вам потрібен особливо екологічний варіант в дитячу кімнату, ми зможемо порекомендувати латексний друк. Разом з тим, інші види друку фотошпалер нашого виробництва також є екологічними і відповідають всім міжнародним нормам, що підтверджується наявністю відповідних сертифікатів якості.

Інноваційним є використання УФ-друку на шпалерах. Фотошпалери з лавандовим полем або кульбабами настільки реалістичні, що, здається, ось-ось Ви почуєте знайомий запах, відчуєте легкий вітерець, сонячне тепло і поринете в цей прекрасний світ умиротворення і краси. Але при цьому, все це можна відчути, перебуваючи в своїй квартирі, де за вікном лише індустріальні пейзажі.

Команда фахівців ТМ Арт-Обоі подбає про те, щоб Ваш інтер'єр став більш затишним!