В інтер'єрі

Фотошпалери з видом з тераси, балкона, веранди 

Компанія Арт-обоі пропонує для своїх клієнтів спосіб зануритися в іншу реальність і створити в своєму будинку той вид за вікном, яким ви давно марили за допомогою фотошпалер «вид з тераси». 

Варто лише підібрати зображення з «відповідним» видом - і ви власник незвичайного інтер'єру, який буде приносити радість вам і дивувати ваших гостей щодня. Такі фотошпалери не тільки «лікують душу» після нелегкого трудового дня, але ще й візуально розширюють простір, що так актуально для сучасних малогабаритних квартир. 

Використання фотошпалер «вид з тераси» від компанії Арт-обоі, дасть вам гарантію в тому, що за вашими вікнами завжди буде сонячний погожий день навіть в дощову осінь або холодну зиму. 

Фотошпалери з видом з тераси

Найголовніше у виборі зображення - реалістичність. Особливий ефект реалістичності створюють фотошпалери з арками. Вони не тільки надають відчуття іншої реальності по той бік стіни, але і змінюють простір всередині вашої квартири, перетворюючи її в монументальну споруду епохи Відродження або Середньовіччя. 

Для максимального декоративного ефекту фотошпалер з верандою, терасою, видом з вікна, варто подбати про вибір текстури. 

Якщо вид з вашого вікна - це пейзаж, сміливо обирайте текстуру «пісок» або «іній». Володарям морського узбережжя за вікном підійдуть гладкі текстури «аква», «глянець». Для тих, хто задумав створити фотошпалери з безліччю арок, колон, лабіринтів замкових коридорів, доречним буде вибір вінілових текстур «штукатурка» чи «декоративна штукатурка» . 

Зробити замовлення дуже просто. Скористайтеся каталогом на сайті art-oboi.com.ua. Тут ви знайдете тисячі зображень для створення за вікном виду вашої мрії. А якщо нашого каталогу вам з яких-небудь причин буде недостатньо, до ваших послуг один з найбільших фотобанків світу - shutterstock.com, на якому ви можете вибрати зображення абсолютно безкоштовно. Всі витрати з купівлі картинки, що вам сподобалася, бере на себе компанія Арт-обоі. Бажаєте замовити фотошпалери з панорамою, сфотографованою вами під час чергової подорожі по світу? Не біда - до ваших послуг команда професійних дизайнерів компанії Арт-обоі. 

Експериментуйте! Створюйте навколо себе ту реальність, в якій вам буде комфортно!