В інтер'єрі

Фотошпалери з природою, пейзажами і горами

 

Всі знають, що природа додає енергії, сприяє поліпшенню здоров'я і настрою. Тільки уявіть, що Ви зможете створити у своєму будинку справжню квіткову галявину або соснові ліс, озеро або квіткову долину? Фотошпалери з каталогу «Природа» дають Вам таку можливість. Гори, ліси, долини, річки і озера, а також гарні рослини і незвичайні пейзажі - все це можна знайти в нашому каталозі.

Міські жителі все рідше мають можливість насолодитися навколишнім світом і природою через міських буднів і роботи. Але ж як хочеться іноді ступити босими ногами на соковиту зелену траву, відчути запахи лісу, відчути теплі сонячні промінчики. За допомогою фотошпалер з природними сюжетами Ви легко зможете створити в будинку атмосферу затишку, свіжість і легкості. Відмінно такі зображення будуть виглядати і в офісі, спортивному клубі і навіть кафе. Кухня, вітальня або спальня придбають зовсім інший вигляд. Вічна весна у Вашому будинку забезпечена!

Щоб вибране зображення виглядало яскраво і незвично, ми пропонуємо підібрати текстуру, яка підкреслить сюжет. Текстури для шпалер «Полотно», «Льон» або «Живопис» додадуть фотошпалерами на стіні унікальності і глибини. Глянцеві текстури «Глянець» або «Лоск» підкреслять красу озер і річок на фотографії. Яскраві насичені кольори, завдяки якісному друку, дозволять Вам повністю зануритися в заспокійливий стан.

Шпалери можна поклеїти не тільки на стіну, але і на стелю. Для стелі чудово підійдуть картинки з блакитним небом або травою. Це буде виглядати вельми незвично, а мешканцям будинку подарує заряд бадьорості на цілий день! Як правильно поклеїти фотошпалери можна дізнатися в нашій докладної інструкції. Зняття напругу після важкого робочого дня тепер не буде проблемою. Прийшовши додому, Ви зможете насолоджуватися прекрасними пейзажами на стіні, сидячи за чашкою кави на кухні або лежачи на дивані у вітальні. Неможливе стало можливим!

Подаруйте собі частинку природи, купивши фотошпалери ТМ Арт-обоі.