Фрески на стіну - фотошпалери під старовину

 

Фрески на стінах і стелях асоціюються у нас з музеями та палацами. Однак завдяки сучасним технологіям друку фресками може прикрасити свій будинок кожен. Фотошпалери Фрески виглядають напрочуд красиво і вишукано. Вони здатні підкреслити будь-який інтер'єр в таких стилях як: класик, античний, класицизм, арт деко. Прикрасивши стеля в приміщенні фресками, Ви створите не тільки оригінальний дизайн, але і візуально збільшите простір.

Завдяки текстурам, на яких надруковані фотошпалери «Фрески», їх практично неможливо відрізнити від старовинних аналогів. У каталозі фотошпалер на сайті ТМ Арт-обоі Ви можете вибрати візерунок або орнамент на будь-який смак. Тут представлений вибір сюжетів з міфологічними сюжетами або імітацією наскального малюнка в античному стилі. Крім того, Ви можете замовити друк свого фото. Просто завантажте його на сайт або передайте менеджеру, і ми з задоволенням втілимо в життя всі Ваші дизайнерські ідеї. Такого інтер'єру, як у Вашому будинку, Ви не зустрінете більше ніде.

Фотошпалери з фресками буде чудово виглядати в кафе і ресторанах, а також у концертних залах та інших закладах. Компанія Арт-обоі використовує для друку продукції високотехнологічне обладнання та високоякісні матеріали, тому шпалери прослужать не один десяток років. Всі текстури можна мити вологою губкою, вони стійкі до ультрафіолету і інших впливів. Не сумнівайтеся в тому, що гості вашого будинку або відвідувачі закладу гідно оцінять стиль інтер'єру.

Ми допоможемо Вам зробити інтер'єр розкішним!