В інтер'єрі

Сучасне місто у всій красі - фотошпалери «Гонконг»

Чим же так приваблюють зображення Гонконгу в інтер'єрі?

У Гонконгу приголомшливі висотні будівлі, грандіозна архітектура мегаполісу і дивно мальовнича урбаністична панорама. Адже Гонконг - це найбільший фінансовий та діловий центр Азії. Вигідне розташування міста на Коулунском півострові, який з заходу, сходу і півдня омивається Південно-Китайським морем, дає можливість зйомки дивовижних панорам.

Гонконг є адміністративним районом Китаю і має автономний статус. Завдяки цьому та іншим факторам, місто якісно відрізняється від багатьох інших міст і районів Китаю, хоча урбанізація стрімко поглинає всю територію країни. Не дивно, що у Гонконгу величезний туристичний потенціал. Ви самі зможете переконатися в цьому, завдяки яскравим і чітким сюжетам категорії фотошпалери «Гонконг» від ТМ Арт-Обоі. Особливою популярністю тут користується діловий туризм, оскільки район є сполучною економічним ланкою між іншими містами КНР і рештою світу.

Серед безлічі пам'яток Гонконгу можна особливо виділити: знаменитий метрополітен, пік Вікторія, острова Лантау і Ламма, хмарочоси (Централ Плаза, Чхёнкхон-центр, Хайкліфф), будівлі банку HSBC, Банку Китаю, міжнародний фінансовий центр, а також монастир «Десяти тисяч Будд» і храм Ман Мо.

Фотошпалери з Гонконгом в інтер'єрі - це прекрасний вибір для поціновувачів неабияких панорамних рішень.