За типом приміщення

div class="col-xs-12">

На Ваші питання відповіcть наш менеджер:

Менеджер Сьомка Юлія

Юлія Сьомка

0 800 3000 43

Київ, вул. Голосіївська 7, корпус 1, офіс 112

div class="col-xs-12">

Фотошпалери в Луганську від ТМ Арт-Шпалери

Фотошпалери в Луганську на замовлення від компанії Арт-Шпалери абсолютно екологічні і відповідають всім нормам і вимогам санітарного законодавства України. При друку фотошпалер ми використовуємо два типи чорнила - латексні і екосольвентному. Ви можете замовити фотошпалери із зображенням з нашого фотобанку або завантажити свою картинку.

Поклейка фотошпалер ТМ Арт-Шпалери практично не відрізняється від поклейки звичайних шпалер. Але є необхідністю спеціальної обрізку в місцях стику. Ми виробляємо шпалери вже обрізані або фотошпалери з наклейкою внахлест. Самий якісний стик виходить при підрізуванні стику за місцем.

фотошпалери Луганськ

Замовити фотошпалери в Луганську можна декількома способами: зв'язатися з нашим менеджером за телефонами, вказаними в контактах; замовити зворотний дзвінок через спеціальну форму на нашому сайт; оформити замовлення онлайн через форму в меню вибраного Вами зображенні.

Компанія Арт-Шпалери здійснює доставку фотошпалер в Луганськ за допомогою найбільш зручної для Вас компанії-перевізника. Замовлення виконується протягом 2-х днів, і вже через кілька днів, після того як Ви заберете свої фотошпалери на складі перевізника в своєму місті, Ви зможете приступити до їх поклейке і оформленню інтер'єру у Вашому будинку.

фотошпалери в Луганську