В інтер'єрі

Фотошпалери лофт - 3 ідеї щодо вибору сюжету для друку

Сьогодні стиль лофт - один із найпопулярніших напрямків у дизайні інтер'єрів. Попит на такі квартири настільки великий, що багато забудовників спеціально залишають горищні приміщення для продажу в якості елітних апартаментів. Ми хочемо поділитися простими способами, як за допомогою фотошпалер лофт створити тематичний інтер'єр в своєму будинку.

Обшарпані стіни, стара штукатурка і дерев'яні дошки - що першим приходить вам на думку при згадці про цей модний на сьогодні стиль інтер'єру? Далі, більше ідей щодо вибору сюжету для друку на фотошпалерах в стилі лофт.

Імітація «голих стін»

Ніщо не підкреслить промисловий стиль краще, ніж імітація натуральних матеріалів. Одна стіна або весь простір може бути задекорований фотошпалерами з цегляною кладкою, бетоном, деревом, мармуром або штукатуркою. Сучасні технології друку роблять зображення настільки реалістичним, що відрізнити від натуральних матеріалів фотошпалери можна тільки на дотик.

Популярним сюжетом є імітація цегляної стіни, але ніхто не обмежує вашу фантазію - ви сміливо можете комбінувати кілька фактур в одному приміщенні. Наприклад, для оформлення однієї стіни купити шпалери в стилі лофт з цегляною кладкою, а решта зробити бетонними.

Фотошпалери книжкова шафа

Такі настінні фотопанно не тільки підкреслять стиль, але і візуально зроблять приміщення просторіше. Такий прийом часто використовують дизайнери для оформлення невеликих приміщень, тим більше що стиль лофт передбачає достатній простір.

Фотошпалери в інтер'єрі лофт - сучасне вуличне мистецтво

Житло в такому стилі - це вибір молодих сучасних людей, тому в оформленні ви можете зустріти безліч креативного декору. Нестандартні, навіть особисті елементи гармонійно виглядають в таких приміщеннях, так чому ж не взяти цю ідею за основу сюжету для друку на фотошпалерах? Сучасний арт, графіті, комікси, дорожні знаки та інші молодіжні сюжети підійдуть для гармонійного оформлення стін.