За типом приміщення

На Ваші питання відповіcть наш менеджер:

Менеджер Нестеренко Яна

Яна Нестеренко

044 392 47 71

Київ, вул. Голосіївська 7, корпус 1, офіс 112

з 9.00 до 18.00

Як вибрати і замовити фотошпалери у Києві?

ТМ Арт-обоі є лідером у виробництві індивідуальних фотошпалер високої якості в Україні. Ви можете купити якісні фотошпалери в Києві та інших великих містах країни. Можливість покупки фотошпалер онлайн реалізується завдяки нашому інтернет-магазину за адресою art-oboi.com.ua. Яскравий, інтерактивний шоу-рум нашої торгової марки в Києві дозволить Вам своїми очима ознайомитися із зразками продукції та можливостями нашої компанії в сфері інтер'єрного друку. 

Для того, щоб купити фотошпалери, Київ пропонує нам безліч невеликих магазинчиків і великих торгових центрів. Але замовити фотошпалери за індивідуальним розміром, маючи можливість великого вибору малюнків для друку, матеріалів і текстур Вам запропонує наш сучасний демонстраційний шоу-рум. Перевагою такої інсталяції є: можливість приїхати особисто, отримати консультацію наших фахівців і купити фотошпалери в Києві. 

Процес виготовлення фотошпалер триває всього 2 дні 

Найчастіше, для замовника дуже важливим фактором при виборі компанії-виробника фотошпалер є мобільність. Тобто той факт, скільки часу займе процес від моменту замовлення індивідуальних фотошпалер в Києві до безпосереднього отримання готового виробу на руки. На жаль, багато хто робить вибір на користь такої декорації для стін на завершальному етапі ремонту. Компанія Арт-шпалери завжди прислухається до думки клієнта, тому ми мінімізуємо такі терміни до 2-х днів! Всього пару днів на роботу верстальника, майстрів цеху і упаковку - решту часу займає доставка, яка залежить від роботи служб перевезення і того в якому місті Ви живете. 

Останнім часом фотошпалери отримали заслужений авторитет у світі внутрішньої обробки приміщень. У кожного дизайнера як безпрограшний інструмент в арсеналі вже давно з'явилися сучасні фотошпалери з цифровим друком на оригінальних стильних текстурах. Є необхідність розширити приміщення візуально? Немає проблем - фотошпалери, здатні збільшувати простір кімнати завдяки ефекту перспективи, вже тут як тут. Залишається лише підібрати необхідний сюжет, визначитися з фактурністю матеріалів і - вуаля! - Ласкаво просимо в паралельний світ, де ваша кімната плавно переходить в античний сад або в прекрасний казковий ліс з насиченими весняними барвами, такими, що якщо прислухатися, можна відчути, як вітер шелестить листям чудових дерев. 

Отже, Ви можете на своєму досвіді переконатися в тому, як просто купити фотошпалери, Київ для цього є одним з найбільш зручних міст в тому сенсі, що для Вас буде безсумнівним зручністю можливість особисто переконатися в якості фотошпалер, "помацати" і вибрати фактуру для друку , оцінити насиченість фарб, їх екологічність. Два типи найсучасніших видів друку фотошпалер в Києві, практикує ТМ Арт-обоі. Це УФ-друк і латексне чорнило. Ми чекаємо Вас 6 днів на тиждень у нашому офісі!

 

фотообои в Киеве