В інтер'єрі

Фотошпалери мультфільми - улюблені герої для дитячої

Дитинство - щаслива пора, коли всі мрії повинні здійснюватися, а казки здаються такими реалістичними. На деяких героїв з мультиків хочеться бути схожими, з іншими - дружити. Персонажі сходять з телеекранів і моніторів в дитячий світ у вигляді іграшок і яскравих картин. 

Тематичні панно з героями мультиків - це барвисті сюжети, відтворені на широкоформатних шпалерах за мотивами пригод легендарних героїв та їх друзів. Вибираючи фотошпалери від Діснея або в радянській екранізації, Ви і самі не помітите, як повернетеся у своє дитинство. А такі моменти варто пережити - так Вам буде легше зрозуміти, що саме хоче дитина і як втілити в життя його мрії про мультяшному світі в дитячій.

Плакати з героями мультфільмів на стіну: ідеї для дизайну інтер'єру

Фотошпалери в детячу

Обдумуючи майбутню композицію з перетворення дитячої яскравими ілюстраціями ми, як правило, задаємося питаннями розмірів, кольорів і функціональністю обробки. При цьому, незалежно від того, що вибрано - плакати на стіну або великі фотошпалери - все має виглядати гармонійно і привабливо. І ось кілька ідей для інсталяції:

  • Цілісне відтворення казкової атмосфери в кімнаті дитини. Панно з кадрами з мультфільму або ілюстраціями доповнять тематичні атрибути. Дерев'яні стилізовані меблі, килимок насиченого зеленого кольору, що нагадує лісову галявину, іграшки - такі аксесуари перенесуть дитину в казкову країну.
  • Невеликі постери або широкоформатні обої - це, поза всяких сумнівів, яскравий акцент в інтер'єрної композиції. Щоб не перенавантажувати колірними плямами обробку, підбирайте для декорування стін більш приглушені відтінки. Відмінно, якщо це будуть кольори-компаньйони в тон переважаючим відтінкам на панно.
  • Актуальність ергономічної організації життєвого простору в дитячій. Створити ігровий куточок з мультяшними декораціями не складе ніяких труднощів. Вигідно зонувати простір допоможе панно з героями, розміщене в кутку кімнати.