За типом приміщення

На Ваші питання відповіcть наш менеджер:

Менеджер Сьомка Юлія

Юлія Сьомка

0 800 3000 43

Київ, вул. Голосіївська 7, корпус 1, офіс 112

Найкращі фотошпалери в Івано-Франківську

Різноманітність зображень і текстур, виготовлення фотошпалер за індивідуальним замовленням з урахуванням всіх Ваших побажань, застосування якісних чорнила для друку та новітніх технологій дозволяють нам проводити найкращі фотошпалери в Івано-Франківську.

фотообои в Ивано-Франковске

Різні тематики - «Дитяча творчість», «Архітектура», «Вінтаж», «Море», «Інтер'єри», «Космос», а також ексклюзивні фотошпалери, представлені в розділі «Дизайнерські фотошпалери», дають Вам можливість обрати саме те зображення, яке підійде до стилю Вашого інтер'єру. Можливо, Ви хочете замовити фотошпалери з ексклюзивним малюнком, про які давно мрієте? Тоді ви можете запропонувати свій варіант ілюстрації, і ми з радістю надрукуємо її на фотошпалерах будь-якої площі!


Друк фотошпалер відбувається за допомогою двох видів чорнила - латексні та УФ. І ті і інші фотошпалери відповідають усім вимогам санітарного законодавства України, стійкі до стирання, ультрафіолетових променів і інших зовнішніх чинників. Фотошпалери, надруковані латексними чорнилами відрізняються особливою екологічністю і рекомендовані використання у дитячій кімнаті. 


Замовити фотошпалери в Івано-Франківську можна на нашому сайті за допомогою онлайн форми в меню вибраного Вами зображення, або зв'язавшись з нашими менеджерами, які дадуть відповідь на всі Ваші питання. Доставка фотошпалер в Івано-Франківськ здійснюється за допомогою обраної Вами компанії-перевізника. Вже через кілька днів після замовлення, Ви зможете забрати Ваші шпалери на складі компанії-перевізника і насолоджуватися ними у себе вдома.