В інтер'єрі

Фотошпалери камін - реалістична ілюзія

Як відомо, люди всю свою історію з трепетом і благоговінням ставилися до вогню. Компанія з виробництва інтер'єрного друку високої якості Арт-обоі, пропонує альтернативний спосіб тематичного оформлення інтер'єру, використовуючи фотошпалери камін.

Переконайтеся в тому, що фотошпалери на стіну каміни можуть чудово вписатися і в Ваш будинок або квартиру. Сучасні зручності, наявність централізованого опалення та інших технологічних засобів обігріву давно змусили раніше такий обов'язковий елемент будь-якого будинку камін стати виключно декоративним предметом. Безумовно, справжній камін важко замінити зображенням. Але, при необхідності, якісні шпалери з каміном від ТМ Арт-Обоі зможуть створити потрібний антураж. 

Данина середньовічній моді

фотошпалери камін

Фотошпалери камін в інтер'єрі - це нове віяння, яке прийшло на зміну добре забутого старого. Реінкарнація камінів не чужа багатьом сучасним дизайнерам інтер'єру, які роблять ставку на класичний стиль або модерн. Погодьтеся, для будь-якого, навіть самого вражаючого предмета мистецтва, важливо те, як його підносять, важливе місце інсталяції. Вигідне розміщення фотошпалер з каміном в інтер'єрі, відповідне кольорове рішення, наповнення кімнати, розташування меблів і навіть вдало падаюче світло - можуть мати вирішальну роль у використанні фотошпалер з імітацією каміна.

Купити фотошпалери камін на замовлення, виготовлені на різних текстурах, індивідуальних розмірів дуже просто у лідера з виробництва інтер'єрного друку в Україні - компанії Арт-Обоі. Звертайтесь до нас за телефонами, пишіть на електронну адресу, або залиште заявку на зворотний дзвінок. Створіть неповторну атмосферу в своєму будинку. Нехай фотошпалери з каміном стануть символом домашнього вогнища Вашої родини, вогонь якого не потьмяніє і не згасне.