В інтер'єрі

Фотошпалери «вино» - для всіх гурманів, що цінують стиль

Вино ... Протягом усієї історії людства цей п'янкий напій з ароматних виноградних грон розбурхував геніальні розуми поетів. Вони оспівували хвалебні оди вину, присвячували поеми, описували його якості епітетами, одягненими у химерні віршовані форми. Якщо Ви задалися метою перетворити стіни свого будинку, бару, кафе, ресторану і зробили вибір на користь категорії фотошпалери «напої» - кращої ідеї, ніж зображення вина не знайти. Фотошпалери вино від ТМ Арт-шпалери створять аристократичну, витончену атмосферу, не залишать гостей байдужими, а клієнтів перетворять на завсідників Вашого закладу.

Сонячне світло, яке пронизує виноградну лозу, прекрасний клімат французьких, грузинських та іспанських виноградників - все це наповнює напій дивним кольором, смаком і ароматом. Насичені відтінки кольору - солом'яний, бурштиновий, рубіновий, гранатовий - облагородять стіни Вашого бару, кафе, ресторану, внесуть ноту оригінальності в загальну стилістичну задумку інтер'єру.

Кращу якість друку із застосуванням високих технологій дозволить з високим ступенем реалістичності реалізувати фотошпалери із зображенням вина, напоїв і зелених виноградників в будь-якому приміщенні.

Пряні, деревні, фруктові та квіткові аромати напою богів будуть навіювати романтичний настрій, филосовскі думки про вічне, благовееніе перед ще не розвіданими куточками планети і спрагу нових незабутніх пригод

За допомогою фотошпалер з вином та іншими напоями від ТМ Арт-Обоі у кожного є можливість створити в своєму інтер'єрі такий інтимний куточок, в якому особливо затишно буде проводити вечори для двох, в колі сім'ї та також в душевній компанії друзів.