Фотошпалери з фруктами і ягодами - сучасний дизайн кухні

Справжньою знахідкою для людей, які дотримуються здорового способу життя, стануть фотошпалери з фруктами і ягодами.

Пропагувати здорове харчування своїм близьким і друзям дуже просто за допомогою фотошпалер категорії «Фрукти і ягоди». Яскраві і соковиті фарби стимулюють апетит і підвищують настрій. Для щоденного раціону здорової людини характерно вживання в їжу фруктів і ягід, адже давно відомо про те, скільки корисних вітамінів містить той чи інший фрукт. Але, в нашому випадку ми сміливо можемо говорити про подвоєну користь цих продуктів: разом з позитивним впливом на фізичний стан, можна стверджувати і про феноменальний емоційний вплив на людину.

Уявіть, наприклад, фотошпалери «апельсин» у високій якості, поклеєні на всю стіну Вашої кухні. Погодьтеся, навіть уявляючи таку картину, настрій поліпшується?

Використання фотографій тільки високої якості і нових революційних способів друку дає всі підстави вважати, що майбутня прикраса стіни буде ефектна і стильна.

Ви можете легко створити натюрморт з улюблених ягід, застосувавши фотошпалери з вишнею, малиною або черешнею. Однак, варто при виборі звернути увагу на те, що Ви підбираєте не просто улюблені ласощі, але і колір майбутніх фотошпалер, який грає важливу роль в інтер'єрі.

Якщо Ви власник бізнесу у сфері громадського харчування, використання такого декору в оформленні буде якраз до речі. Барвисті фотошпалери «лимон» або «малина» прекрасно впишуться в сучасному пабі, барі чи ресторані.

Не можете знайти відповідного зображення? Зверніться до наших менеджерів для консультації! Ми обов'язково знайдемо те, що потрібно або запропонуємо схожу альтернативу.