В інтер'єрі

Вибираємо фотошпалери "Квітучі дерева" на стіну

Яскраві і барвисті, вишукані і екстраординарні - такі різні настінні покриття з фотодруком ідеально впишуться в інтер'єрну композицію, якщо слідувати простим і незатійливим правилам. І сьогодні ми розповімо про те, як фотошпалери "Квітучі дерева" на стіну здатні збагатити оздоблення будинку. Згадаймо про кольорову гаму та символіку художнього образу.

Поєднуємо відтінки гармонійно: фотошпалери "Яблуні в цвіту" і колористика інтер'єру

Фотошпалери з яблунею

Забарвлення квіток яблуні - від білого, пастельно-рожевого до яскраво-малинового. Подумайте про колірне рішення кімнати - з яким з перерахованих відтінків вийде вдала композиція? А прості поради про гармонійному поєднанні кольорів допоможуть вибрати оптимальний варіант фрески з квітучою яблунею.

Переважання пелюсток білого кольору на панно. Якщо ви сумніваєтеся, чи вдасться гармонійно доповнити декором колірне рішення кімнати, вибирайте білий. Цей ахроматичний колір нейтральний по відношенню до хроматичним, а тому відмінно впишеться в колористику інтер'єру.

Ніжно-рожева хмара квітучої крони яблуні вишукано доповнить приміщення, в яких присутні відтінки сірого, білого, коричневого або жовтого.

Насичені відтінки рожевих суцвіть квітучої яблуні на панно - ідеальний варіант для тих, хто хоче внести динамічний акцент в дизайн інтер'єру. Яскраво-малинові деталі сюжету стануть організуючим ланкою в колірній композиції кімнати.

Надихайтеся настроєм весни 365 днів у році: фотошпалери з квітучими деревами

Дивують, вражають, захоплюють - це все про настінні панно. А окремі сюжети - подаровані матінкою природою - здатні особливо надихати мешканців будинку. Фотошпалери квічучої яблуні, сакури та інших прекрасних дерев відтворюють в інтер'єрі радісний весняний настрій, почуття весняного оновлення. І якою б не була погода за вікнами, будь то літня спека або зимова холоднеча, диктувати погоду в будинку буде улюблена пора року - весна.