В інтер'єрі

Фотошпалери «ромашки» - сонячна квітка як елемент декору

Фотошпалери «ромашки» створять в будинку позитивний мікроклімат, оповитий поетичністю і символізмом цієї квітки.Так, стародавні єгиптяни сприймали ромашку як один із проявів бога сонця Ра. І правда, образ ромашки асоціюється з небесним світилом. Одна з легенд про ромашку свідчить, що її квіти - сльози феї, відданої своєму коханому. Образ ромашки - королеви польових квітів, також не раз хвилював уяву поетів. Така різноманітність легенд, повір'їв і віршів про квітку зображують ромашку як символ доброти, невинності, миру і спокою.

Фотошпалери «ромашки» в інтер'єрі Вашого будинку, вдихнуть легкий польовий вітерець, наповнять атмосферу будинку позитивом і оптимістичними емоціями. Споглядання цих воістину сонячних квіток після трудових буднів сприятиме підвищенню настрою та релаксації.

Просте витонченість фотошпалер з ромашками ненав'язливо наповнять інтер'єр потрібними акцентами. Лаконічність колірної гами дозволить Вам легко поєднувати вибрані фотошпалери з іншими предметами, атрибутами інтер'єру соковитих, насичених кольорів.

Прикрасити свій будинок, використовуючи фотошпалери на стіну «ромашки» - доступний і простий спосіб для кожного облагородити свій інтер'єр. Природа дарує нам химерні вирази краси світу: від вигадливих вигинів форм до витонченої і лаконічної простоти, від неймовірного буйства фарб до чистих, спокійних тонів. Висока якість друку ТМ "Арт-Обоі", а також незвичайна текстура створять яскраву реалістичність і подарують відмінний настрій всій родині.

Якщо Ви задалися метою внести квітковий мотив в оформлення інтер'єру, ми допоможемо Вам зробити найбільш вдалий вибір фотошпалер. Зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом, або залиште заявку на зворотний дзвінок. Контактну інформацію Ви зможете знайти у відповідному розділі. Довірившись ТМ Арт-Обоі, Ви будете неодмінно приємно здивовані!