В інтер'єрі

Фотошпалери з маками - яскравий дизайн кімнати

Барвисті фотошпалери з маками на стіну стануть відмінною прикрасою інтер'єру для тих, хто небайдужий до витонченої краси квітів. Такі помітні акценти з червоного, зеленого, блакитного ідеально підійдуть до інтер'єру кафе, салону, вітальні, робочого кабінету. Також ними можна оформити кімнату дівчинки-підлітка, створюючи атмосферу безмежної свободи, грації та краси.

Фотошпалери «Червоні маки» задають інтер'єру певну динаміку і сприяють бадьорому і позитивному настрою, а самі квіти символізують джерело молодості і успіху. Ви зможете кожен день спостерігати ніжний шовк пелюсток і чудові кольорові переходи на красиво декорованій стіні.

До речі, незважаючи на яскравий колір малюнка, фотошпалери будуть добре виглядати в спальній кімнаті, адже в культурах багатьох країн і народів цій квітці надавали чудодійну силу сну.

У Стародавній Греції існувала легенда, згідно з нею незаміжні дівчата зривали пелюстки маку та поклавши їх на коло, утворений зігнутими великим і вказівним пальцями лівої руки, били по них долонею. Вважалося, що чим голосніше був хлопок, тим сильніше був закоханий у дівчину її суджений. Тому з часом квітка отримала назву dylephilon, що в перекладі означає «любовний шпигун».

Як підібрати відповідні фотошпалери з маками на стіну? У представленому каталозі можна побачити різні композиційні рішення: ніжні маки в зелених польових травах, красиві макові головки на тлі блакитних хмар або в променях призахідного сонця. Вам варто лише правильно підібрати колірну гамму полотна, щоб поселити в своєму будинку гармонію і затишок.

Купити фотошпалери «Маки» на красивих текстурах можна в інтернет-магазині ТМ Арт-Обоі. Все, що Вам необхідно зробити - просто подзвонити нам. Ми допоможемо підібрати зображення, розмір і текстуру, узгодимо з Вами всі деталі замовлення і оформимо швидку доставку. І все це в режимі онлайн за лічений час!

Піднімайте настрій собі і близьким людям, діліться позитивом з друзями та знайомими - замовляйте фотошпалери «Маки» ТМ Арт-Обоі, які будуть надихати і зачаровувати своєю красою.