В інтер'єрі

Фотошпалери «гербери» - яскраві квіткові барви в кожен дім!

Гербера вважається символом радості, добра і сонячного тепла, а тому такий сюжет стане універсальним рішенням для обробки стін будь-якої кімнати: фотошпалери «гербери» наповнять світлом і затишком простір Вашої спальні та дитячої. За допомогою такого сюжету і всієї широти Вашої фантазії можна створити такий інтер'єр кухні або вітальні, де з радістю будуть збиратися всі Ваші друзі.

Для шанувальників мінімалізму і переважання світлих тонів в інтер'єрі відмінним рішенням стануть фотошпалери з білими герберами. Вам потрібно лише вибрати свій улюблений колір гербер: жовтий, червоний, оранжевий, щоб створити свій унікальний барвистий квітковий дизайн. Ви також можете вибрати фотошпалери, на яких зображено кілька різнокольорових гербер.

Важливою перевагою друку фотошпалер на замовлення є найширший вибір зображень для друку, великий вибір текстур і дизайнерські послуги. У Вас є можливість  оцінити професійний індивідуальний підхід до кожного окремого замовлення.

Як же іноді хочеться кардинальних змін у навколишньому оточенні і Ви вже здавалося б готові до рішучих дій, але щось Вас зупиняє: небажання витрачати багато часу, зусиль і коштів. І в даному випадку, фотошпалери можуть послужити Вам добру службу. По-перше, завдяки яскравому декору дійсно кардинально змінюється сприйняття всього інтер'єру. По-друге, Ви зможете заощадити. І, нарешті, якщо користуватися нашими рекомендаціями, все обов'язково вийде швидко і красиво.

Використовуйте в інтер'єрі яскраві насичені фотошпалери з квітами високої якості! У виробництві ми використовуємо тільки екологічні матеріали, які відповідають всім нормам якості.

ТМ Арт-Обоі пропонує Вам альтернативний варіант створення інтер'єру про який Ви давно мріяли за допомогою фотошпалер.