В інтер'єрі

Фотошпалери Сакура - весняний настрій у Вашому будинку

Квіти роблять наше життя яскравішим і щасливішим. Чому б не оточити себе прекрасними фонами з квітів, не переступаючи поріг свого будинку? Фотошпалери з квітками вишні в рожевих кольорах завжди будуть створювати весняну атмосферу у Вашому домі. Повертаючись додому, Ви відразу забудете про те, що за вікном холодна сіра погода, куди ніяк не хочеться показувати свій ніс.

Фотошпалери Сакура в інтер'єрі - символіка сюжету

Сакура обов'язково асоціюється у нас з Японією і це цілком виправдано. Адже це дерево дуже шановане в Країні сходячого сонця. Для японців воно символізує юність і красу, яка надихає поетів і живописців на створення шедеврів. Шпалери з такими сюжетами постійно будуть вселяти у Вас бадьорий дух і гарний настрій.

До якого ж стилю підійдуть фотошпалери сакура? Фото з якими фонами будуть виглядати краще? Квітуча вишня на тлі східного храму, гарний вишневий сад, уквітчаний ніжними рожевими квітами, гай із сакур у підніжжя гірських вершин або на тлі кришталевої гладі озера справить яскраве враження на Вас і Ваших близьких.

Як правильно підібрати шпалери?

Фотошпалери Сакура у вітальню від ТМ Art-oboi

Фотошпалери на стіну Сакура ідеально впишуться в японський стиль в інтер'єрі будинку, кафе чи ресторану. З іншого боку шпалери з квітами будуть чудово виглядати і в будь-якому іншому інтер'єрі. Купити фотошпалери Сакура Ви можете в інтернет-магазині ТМ Art-oboi на замовлення або підібрати зображення з представленого каталогу.

Якщо Вам все-таки припали до смаку шпалери з такими квітковими сюжетами, одночасно виникає питання: "Як підібрати фотошпалери Сакура на стіну?" Купити їх не складе проблеми, але от як розібратися в розмаїтті текстур, видах друку і як визначити необхідний розмір?

Ознайомитися з текстурами, видами друку і цінами на шпалери Ви можете у розділі «Текстури і ціни». Розмір підібрати дуже просто - ми надрукуємо полотно підходящого для Вас формату. Необхідно лише продумати, яке полотно, маленьке чи велике, буде краще виглядати на Вашій стіні.

Фотошпалери в інтер'єрі підкреслять індивідуальність власника будинку, надаючи приміщенню оригінальний і красивий зовнішній вигляд. Фотошпалери Гілка сакури кращий варіант для дизайну спальні і вітальні. Нехай у Вашому домі панує вічна весна. Телефонуйте і наші дизайнери втілять в життя найяскравішу Вашу мрію вже зараз.