В інтер'єрі

Фотошпалери «арки»: друкуємо те, що не можна побудувати!

Якщо звести конструкцію арки в приміщенні не представляється можливим, це зовсім не привід відмовлятися від своєї мрії. Спосіб втілити в життя фантазійні задумки вже існує. Фотошпалери арки - це справжня знахідка для всіх, хто хоче доповнити приміщення вишуканими спорудами. І для цього вам не знадобиться дозвіл від відповідних інстанцій.

Зверніть свою увагу на унікальний декор - фотошпалери.Широкоформатні постери з аркою в домашньому інтер'єрі - один з улюблених сюжетів при необхідності візуального збільшення простору. Арки, тераси, веранди - будь-яка споруда всього через кілька днів втілиться у Вашому домі. Достатньо лише вибрати потрібний сюжет.

Трохи практичності - які перспективи відкривають фотошпалери з аркою?

Фотошпалери з арками

Проблема маленьких приміщень, напевно, знайома багатьом. Начебто для меблів місця достатньо, а все ж відчуття простору і затишку відсутнє. Які ж існують способи розширити межі приміщення? Фотошпалери - оригінальний елемент декору, за допомогою якого можна вигідно відкоригувати планування приміщення. Колористика панно, розмір принта, фактура - всі ці складові впливають на візуальне сприйняття інтер'єру. Обійти всі складності компонування і досягти поставленої мети можна легко і просто - представляємо Вашій увазі фотошпалери з аркою.

Висока якість друку дозволяє отримувати нам реалістичні зображення. В інтер'єрі красиві архітектурні елементи на фотопанно створюють додатковий простір. В результаті з будь-якої кімнати в квартирі відкриється мальовничий вид. А ось який саме пейзаж буде радувати день у день, і дарувати виключно позитивні емоції вирішувати тільки вам.