За типом приміщення

На Ваші питання відповіcть наш менеджер:

Менеджер Сьомка Юлія

Юлія Сьомка

0 800 3000 43

Київ, вул. Голосіївська 7, корпус 1, офіс 112

Купити фотошпалери в Донецьку

Компанія Арт-Шпалери пропонує Вам придбати фотошпалери в Донецьку по самим приємним цінами. Ми здійснює доставку фотошпалер в Донецьк та інші міста України за допомогою найбільш зручної для Вас служби доставки. Ви зможете отримати ваші фотошпалери в офісі обраної Вами компанії-перевізника вже через кілька днів після замовлення. Ціна фотошпалер коливається від 185 до 430 гривень за один квадратний метр в залежності від обраної Вами текстури фотошпалер.

фотошпалери із зображенням Донецька


Ви можете замовити фотошпалери з картинкою з нашої галереї або завантажити свої зображення на наш сайт. Відмінність наших фотошпалер в тому, що вони друкуються цифровим способом і поставляються в рулонах, як звичайні шпалери. Кількість стиків при такому способі значно скорочується. Стандартна ширина фотошпалер становить 1300 мм., Тому зображення буде складатися всього з декількох частин - від трьох до п'яти, залежно від розміру.
Купити фотошпалери в Донецьку можна декількома способами: зателефонувавши нашому менеджеру, замовивши на нашому сайті зворотний дзвінок або оформивши своє замовлення через онлайн форму в меню вибраного Вами зображення.

фотошпалери в Донецьку