За типом приміщення

На Ваші питання відповідають менеджери:

Менеджер Нестеренко Яна

Яна Нестеренко

(056) 790 04 02

Дніпро, вул. Канатна 126

Менеджер Сьомка Юлія

Юлія Сьомка

(056) 790 04 02

Дніпро, вул. Канатна 126

 

Як замовити фотошпалери у Дніпрі?

Купити фотошпалери в Дніпрі на взаємовигідних умовах - відмінна пропозиція від ТМ «Арт-Обоі». У дніпропетровському офісі Ви маєте можливість особисто оформити замовлення і отримати готові фотошпалери. Якщо Ви відвідаєте представництво компанії в Дніпрі, то в комфортних умовах отримаєте спеціалізовану консультацію, можливість ознайомитися з різноманітними прикладами текстур і ступенем барвистості типів друку. Замовляючи фотошпалери в Дніпрі, Ви, при бажанні, можете скористатися всіма вигодами співпраці з професійним дизайнером. 

Ми пропонуємо Вам замовити фотошпалери в Дніпрі, обравши на свій розсуд малюнок з тематичного каталогу та вподобану текстуру. У нас Ви знайдете нетривіальні рішення для оформлення спальні, дитячої, вітальні, кухні та ванної кімнати. 

Якщо Ви хочете створити свої унікальні фотошпалери, Дніпро в цьому сенсі представляє ідеальне поле для створення фотошедеврів. Яскраві футуристичні зразки і класичні приклади архітектури, мальовничі розливи Дніпра, незрівнянні види Монастирського острова - всі ці сюжети для фотошпалер здатні стати справжньою родзинкою будь-якого інтер'єру. При цьому, ніщо не заважає Вам самому стати творцем сюжету для майбутніх фотошпалер. 

Усе ще не наважуєтеся зробити вибір? Поспілкуйтеся з наші дизайнером, розкажіть про свої основні вимоги щодо кольорової гами, побажань в розмірі і наша професійна команда надасть Вам варіанти ілюстрацій фотошпалер і матеріалів. 

Купити фотошпалери в Дніпрі у виробника - це означає зробити ставку на якість і впевненість в результаті. Вибирайте чудові сюжети, щоб перенести їх високотехнологічним способом на різні матеріали і текстури і зробити вишуканим будь-яке приміщення - від всіляких комерційних об'єктів до найзатишніших куточків рідного дому. 

Фотошпалери у Дніпрі: обираємо чорнила 

Фотошпалери в Дніпрі виготовляються з урахуванням всіх норм чинного санітарного законодавства України. 

Для друку фотошпалер на замовлення використовуються такі типи чорнил, як екосольвентні, латексні, ультрафіолетові. 

Екосольвентні чорнила містять пігментний елемент і розчинник. Фотошпалери, надруковані за допомогою даних чорнил, займають більш низький ціновий сегмент, в порівнянні з латексними і ультрафіолетовими. 

Латексні чорнила - це поєднання полімерного пігменту і води. У всьому світі фотошпалери на основі латексу визнані найбільш екологічними і отримали широке застосування в декоруванні дитячих кімнат. Характеризуються високою передачею кольору, відсутністю запаху, стійкістю до механічних пошкоджень. 

Ультрафіолетові чорнила на фотошпалерах особливо міцні, оскільки при нанесенні на поверхню фарбувальні частинки затверджуються в результаті дії ультрафіолетових променів. Зображення надовго залишиться в первозданному вигляді. Фотошпалери легко чистяться, відрізняються високим ступенем захисту від стирання. 

Телефонуйте нам, щоб оформити замовлення онлайн. А для всіх, хто бажає без зайвої суєти отримати додому фотошпалери, Дніпро надає хороший вибір компаній з доставки.

фотообои в Днепре