Ми завжди прагнули бути ближче до Вас. Замовляючи наші фотошпалери, Ви ставите частинку нашої душі у себе вдома. А ми, у свою чергу, намагаємося вкладати частину душі в кожен наш продукт. Дизайн фотошпалер і оформлення ними інтер'єру приміщень у різних стилях тепер доступні кожному. Друк будь-якого сюжету на фотошпалерах, послуги дизайнера, вибір текстур і типів друку - все це пропонує Вам компанія Арт-обоі. Східний, європейський, японський, середземноморський стиль інтер'єру з фотошпалерами - неважливо який оберете Ви. Фотошпалери допоможуть Вам здійснити всі свої мрії в декоруванні інтер'єру.

За допомогою фотошпалер Ви вносите величезну різноманітність у Ваш інтер'єр. Звичайно ж, створюючи дизайн, Ви продумували все до дрібниць, хотіли висловити свій настрій, свій стиль і характер. За допомогою фотошпалер на стіні можна відобразити яскравий акцент Вашої неординарності або складність Вашого консерватизму. А оскільки настрій може змінюватися дуже часто і хочеться все змінити, ми полегшили вам цю задачу. Адже робити ремонт у будинку - це досить дорога справа, що потребує значних витрат часу. А ось зміна фотошпалер на стіні на інші - справа однієї години. І Ваше житло виглядає абсолютно по-іншому.

Будучи нашими замовниками , Ви надихаєте нас на створення нових образів, нових текстур, нових інтер'єрів. І ми завжди хочемо ділитися з Вами новими знаннями, які ми знаходимо. Тут Ви зможете знаходити цікаві факти для Вас - від підбору кольорів і видів фотошпалер до дизайнерських рішень у всьому світі. Ми працюємо для Вашого комфорту.

З любов'ю "Арт обоі"

З чого почати ремонт квартири

Автор: Катерина Васильєва

Поради досвідчених фахівців з ремонту і обробки квартир: з чого почати ремонт в старій квартирі, а з чого в новобудові; залучати дослідну бригаду будівельників або зробити ремонт своїми руками?

Читати далі...

Дизайн маленької спальні

Автор: Вікторія Шевченко

Корисні поради про дизайн маленької спальні: як облаштувати маленьку кімнату; які матеріали краще використовувати та які меблі підібрати для маленької спальні?

Читати далі...

Декор стін своїми руками

Декор стін своїми руками - цікаві ідеї та корисні поради від фахівців, а також багато яскравих прикладів готового декору

Читати далі...

Дизайн кухні студії

Автор: Вікторія Шевченко

Дизайн кухні студії: переваги і недоліки, сучасні ідеї, особливості реалізації, а також фото приклади готових дизайнів

Читати далі...

Ремонт в дитячій

Автор: Катерина Васильєва

Як зробити ремонт в дитячій кімнаті для новонародженого, хлопчика, дівчинки або двох дітей. Гарні приклади ремонтів, корисні поради та ідеї

Читати далі...

Декор ванної

Автор: Вікторія Шевченко

Все про декор ванної кімнати: корисні поради, цікаві ідеї, рекомендації дизайнерів та приклади з фото декору ванної

Читати далі...

Ремонт офісу: корисні поради по обробці робочого простору

Автор: Юліана Віхневич

Як зробити хороший ремонт в офісі: ідеї, матеріали, вартість, корисні поради та багато гарних прикладів готових ремонтів офісів

Читати далі...