Фотошпалери Єгипет в інтер'єрі будинку

Єгипет завжди був великою загадкою, тому ніхто не знає достовірно, як були оформлені палаци древніх єгипетських царів. Сьогодні інтер'єр в єгипетському стилі стає популярним дизайном як в житлових будинках і квартирах, так і в ресторанах, кафе, салонах краси і т.д. 

Фотошпалери в єгипетському стилі

Для дизайну можна вибрати два типи - розкішний єгипетський стиль в сучасному виконанні або етнокантрі. У першому випадку потрібно максимально наблизити інтер'єр до автентичного, а значить, використовувати дорогі аксесуари, меблі і декор у гармонійному поєднанні з сучасними рішеннями. Етнодизайн вимагає використання менше розкоші і більше текстилю та простих елементів.

Стіни в розкішному єгипетському інтер'єрі можна покрити фотошпалерами. Завдяки вибору текстур для таких шпалер, можна оригінально оформити стіни і стеля. Відмінно виглядатимуть фотошпалери на текстурі«Декоративна штукатурка». Узори або малюнок краще вибрати наближений до тематики - рослинний орнамент, єгипетські піраміди, ієрогліфи і т.п. Для єгипетського інтер'єру, як і для марокканського стилю, підійде облицювання стін та підлоги фрескою і мозаїкою.

Фотошпалери для інтер'єру в єгипетському стилі - ТМ Арт-шпалери Фотошпалери на стіну під замовлення - Арт-шпалери

Підлога в приміщенні виконується в золотих або срібних відтінках. Приділити також увагу дверям з натурального дерева з різними різьбленими прикрасами.

Витончений і розкішний декор

Найважливішим символом Єгипту завжди було сонце. Тому можна вибрати фотошпалери із зображенням сонця в теплих жовтих тонах. Крім того, в нашій галереї Ви знайдете фотографії з зображенням єгипетської архітектури, які ми можемо надрукувати для Вас у будь-якому розмірі. 

Створіть незвичайний єгипетський стиль в інтер'єрі! Ми з радістю допоможемо Вам вибрати фотошпалери в єгипетському стилі, які гармонійно доповнять Ваш інтер'єр.