Шикарні фотошпалери зебра в інтер'єрі кожного будинку

Зебра є досить екзотичною твариною для нашої території. Однак, дуже помітно, постійне підвищення популярності використання її образу в сучасних інтер'єрах. Часто можна зустріти зебру в якості цілісного зображення, окремих елементів та інших предметів декорування.

Підвищеним попитом користуються фотошпалери із зображенням зебри і з іншими тваринами на різноманітних текстурах. У наш час високих технологічних можливостей кожному доступні високоякісні фотошпалери від ТМ Арт-Обоі.

Фотошпалери зебра в інтер'єрі - внесуть яскравий і колоритний акцент у Вашому домі. Особливо доречним буде використання такого сюжету в африканському стилі інтер'єру, де в поєднанні з іншими аксесуарами і меблями вдасться повною мірою внести такий загадковий і далекий дух Чорного континенту. Натуральні кольори і природні матеріали, мінімалізм і гра на контрастах - відмінні риси цього стилю.

Купити фотошпалери із зеброю дуже просто, достатньо лише залишити заявку на нашому сайті, а ми зв'яжемося з Вами для уточнення всіх деталей.

Фотошпалери зебра є не просто барвистим елементом декору, але й несуть у собі особливий символізм, пов'язаний з цією твариною. Чергування чорних і білих смуг, які унікальні для кожної особини, ототожнюються з етапами життя людини. Тобто, символізують її позитивні та негативні етапи. Але обов'язково - чорна смуга змінюється білою, що можна трактувати як глибоко закладений оптимізм такого забарвлення.

Якщо для Вас не достатньо аргументів на користь фотошпалер з цим сюжетом, обирайте будь-який сюжет з величезного розмаїття, представленого в нашому каталозі!