Фотошпалери з жирафами - інтер'єр в африканському стилі

В категорії фотошпалери «жирафи» зібрані сюжети для друку, які перевтілять Ваш будинок.

Ще з незапам'ятних часів жирафи, в силу своєї надзвичайної зовнішності, залучали погляд людини. Вожді племен, бажаючи висловити свою найвищу повагу і велике прагнення до миру і дружби, підносили цінні шкури цих тварин. Але часи варварів уже давно пішлі в небуття, а тому, дбаючи про збереження такої казкової краси, пропонуємо дарувати фотошпалери з жирафами, тим самим висловлюючи, своє ставлення до об'єкта симпатії.

Очевидно, у символіці образу жирафа не останню роль зіграли його фізіологічні особливості. Так, довгошиїй містить в собі семантику далекоглядності і добробуту. Піднесіть барвисті фотошпалери з зображення жирафа людині, що займається бізнесом, щоб успіх супроводжував всі його починання!

"Послухай: далеко, далеко, на озері Чад вишуканий бродить жираф" - всі ми пам'ятаємо ці рядки з зворушливого вірша Миколи Гумільова з його чудовим описом світу Африки. Завдяки нашим технологіям барвисте зображення жирафа буде радувати Вас вже не тільки біля озера Чад у вашій уяві, а й на будь-який з стін Вашого будинку. Ця струнка, граціозна, екзотична тварина створить чарівний настрій для мандрівок і пригод, атмосферу первозданної природи тропіків.

Загадкова і небезпечна савана стане прикрасою Вашого інтер'єру, використовуючи в оформленні африканського стилю фотошпалери на стіну «жирафи» від ТМ Арт-Обоі.