Ми відновили обробку замовлень
Доставка «Новою поштою»
В інтер'єрі

Фотошпалери із зображенням «кролика» - щасливий талісман для Вашого будинку

У міфології та культурі образ кролика містить в собі позитивну семантику. Він - символ родючості і енергії життя, безсмертя. Таким чином, фотошпалери з кроликами просто зобов'язані залучати удачу і зробити Ваш будинок повною чашею і рогом достатку. Хай зображення кролика в інтер'єрі стане щасливим талісманом Вашого житла!

Кожен з нас, приступаючи до оновлення інтер'єру свого будинку, замислюється про те, що все має призивати до гармонії і відображати наш внутрішній світ. Вдома ми відпочиваємо від робочих буднів, налаштовуємося на позитивний лад, розслабляємося. Тому так важливо уважно ставитися навіть до деталей.

Фотошпалери кролики будуть відмінним рішенням в оформленні дитячої кімнати. Образ кролика з'являється в багатьох літературних творах для дітей. Ви ж пам'ятаєте Білого Кролика з казки «Аліса в Країні чудес»? Саме він привів Алісу в казковий і дивовижний світ. А хто був другом Вінні-Пуха? Все вірно - Кролик! Ну і як не згадати братика Кролика з «Казок дядечка Римуса». Це - завжди позитивний герой, який володіє "живим" розумом і почуттям гумору.

«Кожна людина, багатий він чи бідний, у своєму замку король» - пише Мюріель Барбері. Так дозвольте ж стінам Вашого замку розквітнути в повній мірі за допомогою фотошпалер ТМ Арт-Обоі.

Якщо Ви задалися метою прикрасити інтер'єр зображенням представника світу фауни, але не впевнені в тому, що це повинні бути саме фотошпалери «кролики» на стіну, рекомендуємо розглянути інші цікаві варіанти з каталогу «Тварини». Також Ви можете зв'язатися з нашим менеджером і задати всі Ваші запитання. Ми обов'язково допоможемо Вам зробити правильний вибір.