Фотошпалери карта світу - декор для допитливих

Ідея розміщення карти світу на стінах кімнати не нова. Це атрибут кімнати школяра або студента, що часто йде в парі з глобусом. А ось декорування кімнат картами в художньому стилі - популярний напрям в дизайні. Фотошпалери карта світу створять дивовижну атмосферу не тільки в житловому приміщенні, але і в офісі, барі чи ресторані.

Фотошпалери із зображенням карти світу на будь-який смак

За допомогою такого оригінального декору, як фотошпалери карта світу можна створити стильний дизайн в будь-якій кімнаті: чи то в спальні, ванній, вітальні, дитячій і навіть кухні. Ви можете замовити друк фотошпалер за своїм ескізом або скористатися креативними ідеями наших дизайнерів.

У нас ви можете замовити фотошпалери на стіну, карта яких презентує не тільки всю планету, а й окрему географічну місцевість. Обриси країн і континентів на фотошпалерах можуть мати класичний вид. Це будуть широкоформатні повнокольорові фотошпалери у вигляді звичних картинок з географічного атласу.

А якщо ж Ви любите екстраординарні елементи в інтер'єрі, сміливо приступайте до експериментів з географічними сюжетами. Наповніть контури планети акварельними фарбами або химерними абстракціями. Такі незвичайні рішення зроблять колоритним декор будь-якої вітальні. А ще ваших гостей обов'язково вразять надзвичайно виразні фотошпалери карти світу з 3д ефектом.

Бути може, ви живите науковий інтерес до картографічних проекцій? Ми з радістю відтворимо на фотошпалерах предмет вашого захоплення в будь-якій формі і в будь-якому розмірі з точністю до міліметра. Для індивідуальної друку фотошпалер карти світу, завантажте потрібне зображення, скориставшись формою (знаходиться зліва у вікні браузера).

Де розмістити фотошпалери з картами світу?

Інсталює фотошпалери з картами світу в спальні і перед сном Ви зможете представляти себе в будь-якому куточку світу, згадувати минулі подорожі і з захопленням планувати нові сходження.

Для любителів подорожей ТМ "Арт-Обої" створить незвичайний декор - фотошпалери з оригінальними знаками. Ви зможете відзначати на карті вже побачені країни і ті, в яких ще тільки плануєте побувати. Незвичайним доповненням настінного декору стануть ілюстрації вашого сімейного відпочинку.

Ну, хто з нас не любив у шкільні роки розглядати тематичні карти в атласі? Посипані умовними позначеннями карти і масштабовані обриси країн завжди викликають мрії про подорожі в далекі країни, народжують образи всіляких дивовиж планети. Фотошпалери з географічними картами наповнять незвичайним настроєм зал ресторану чи кафе.

В інтер'єрі підлітка найбільш актуальним буде такий декор, як карта світу, фотошпалери в барвистих тонах підвищать пізнавальний інтерес дитини. Кімната знайде яскравий і сучасний вигляд, а назви країн та інших об'єктів будуть запам'ятовуватися краще.

Фотошпалери з імітацією старовинного сувою з картою світу стануть гідною прикрасою вантажного інтер'єру. Центральний образ сюжету у вигляді компаса, парусника або пенсне привнесе в кімнату дух морських мандрів і подорожей повних небезпечних і авантюрних пригод.

Ексклюзивні фотошпалери з картою світу купити можна у нас. Отримати кваліфіковану допомогу, рекомендації з вибору матеріалів, текстури, а також уточнити всі деталі ви зможете у менеджера в телефонному режимі!