В інтер'єрі

Фотошпалери для дитячої кімнати

Практично перед кожними батьками стоїть питання оформлення інтер'єру дитячої кімнати. Купити фотошпалери для дитячої кімнати на замовлення з улюбленими героями мультфільмів, квітами, феями, тваринами, героями казок - це відмінний варіант вирішення питання у створенні оригінального веселого інтер'єру в дитячій. Адже це не просто кімната для ігор, навчання та сну. Для будь-якої дитини дитяча кімната - це чарівний казковий світ, в якому він повинен відчувати себе комфортно і захищено. І якщо для більшості дорослих в інтер'єрі важливі практичність і зручність, то у дітей зовсім інші принципи, смаки і уявлення про ідеальний інтер'єр. Якщо Ви хочете, щоб у Вашої дитини завжди був гарний настрій, врахуйте її інтереси і оформіть дизайн дитячої кімнати так, щоб вона стала найкращим місцем, де б їй добре спалося, весело гралося, і було затишно і радісно.

Дитячі фотошпалери на замовлення - створення чарівного світу для Вашої дитини!

Фотошпалери дитячі - прекрасний інструмент, за допомогою якого можна не тільки прикрасити кімнату для дитини, але і ефективно розділити її на кілька функціональних зон - навчальну, ігрову, зону сну. До вибору та купівлі шпалер у дитячу кімнату варто підійти дуже уважно. Гармонійний дизайн і правильне оформлення інтер'єру дитячої сприяє більш швидкому і всебічному розвитку малюка.

 

Фотошпалери для дівчаток Фотошпалери для дитячої купити

 

Мама і тато повинні приготуватися до того, що вибрати фотошпалери для дитячої кімнати - одне з найскладніших завдань в ході ремонту Вашого будинку. Не багато дорослі готові до того, що оформити дитячу буде вельми непросто. Нерідко батьки діють за дорослим сценарієм. У той час як вибирати фотошпалери для дитячої необхідно, враховуючи такі важливі аспекти як вік, стать, захоплення та уподобання дитини.

Мабуть, всі погодяться, що в інтер'єрі дитячої кімнати важливо враховувати кожну деталь. Якщо все підібрано гармонійно, що всі ці дрібниці повинні згодом скластися в єдиний стиль, який варто продумати заздалегідь.

Дизайн дитячої кімнати - вибір кольорової гами

Психологи вважають, що всі кольори мають свій особливий вплив на людину. На дітей різні відтінки впливають ще сильніше. Вибираючи красиві фотошпалери для дитячої кімнати, варто звернути увагу на їх колір, на його яскравість і соковитість. Пам'ятайте, що занадто яскраві кольори можуть дратувати дитину, але й темні або тьмяні - будуть створювати гнітючу атмосферу. Звичайно ж, перед тим, як слідувати деяким рекомендаціям психологів і дизайнерів з оформлення інтер'єру дитячої, варто врахувати смаки самого малюка.

• Червоний - найяскравіший енергійний колір. Можливо, що в кімнаті з червоними шпалерами вашій дитині буде важко заспокоїтися, і він буде постійно збуджений.

• Жовтий і його відтінки вважається кольором радощів, яскравості, веселощів. Жовтий колір сприяє створенню позитивного настрою і відмінно добре підходить для ігрової зони.

• Зелені відтінки надають розслаблюючу дію на організм;

• Синій і блакитний - холодні заспокійливі кольори. Вони створюють відчуття довіри, сприяють творчості.

• Фіолетовий - колір таємниці та загадки. Цей колір вважається трохи важким, тому краще використовувати його тільки в яскравих відтінках.

• Оранжевий колір гарантує позитивний настрій! Це легкий, яскравий і збудливий колір.

• Білий, сірий і чорний кольори. Використовувати фотошпалери для дитячої кімнати, де переважають ці кольори, психологи не радять.

Фотошпалери для дівчаток

Фотошпалери дял дитячої кімнати на замовленняУ юному віці дівчатка часто вважають себе принцесами, і тому хочуть жити в чарівному світі і оточувати себе казковими і красивими речами. При виборі шпалер, слід враховувати цей факт, так як правильне виховання в юному віці закладає хорошу психологічну основу для майбутнього життя. Маленька дівчинка, яка відчуває себе красивою в 5 років, і потім буде більш впевненою в собі, відкритою і вільною. Для дитячої кімнати дівчинки відмінно підійдуть шпалери з чарівними замками і казковими героями, елементами казкових пригод, квітами і рослинам, різними візерунками. Кольори - рожевий, помаранчевий, жовтий, пастельні відтінки. Фотошпалери для дівчаток, перш за все, повинні являти собою поєднання ніжних відтінків і гармонійного дизайну.

 

Фотошпалери для хлопчиків на замовлення

Хлопчаки з дитинства прагнуть до пригод і люблять грати в активні рухливі ігри. Тому і дитяча кімната для хлопчика повинна сприяти веселим іграм і гарному настрою. Фотошпалери дляФотошпалери для дитячої кімнати для хлопчика хлопчиків часто поєднують в собі такі кольори: блакитний-білий, синій-білий, червоний-білий, зелений-білий. Перші два варіанти дуже добре підходять для оформлення кімнати для хлопчика в морському стилі. Зверніть увагу, що навіть для хлопчиків не варто вибирати шпалери темних відтінків. Єдиними хорошими поєднаннями з темних відтінків будуть фотошпалери із зображенням космосу або зоряного неба. Фотошпалери для хлопчиків варто підбирати, враховуючи бажання та інтереси дитини. Адже хтось зовсім не цікавиться мультфільмами і героями, для них варто підібрати щось більш відповідне інтересам або захопленням. Це можуть бути дитячі шпалери для стін м'яких кольорів з простими геометричними фігурами.

Як купити дитячі фотошпалери в залежності від віку дитини?

Психологи вважають, що для кожного віку найкраще підійдуть різні типи шпалер:

• для оформлення дитячої кімнати малюка до 2 років рекомендується вибирати однотонні, неяскраві фотошпалери з нейтральним малюнком. Кольори краще вибрати - ніжно-блакитні, рожеві, пастельні.

• для малюка до 3-ох років - можна урізноманітнити шпалери яскравими елементами. При виборі слід враховувати характер та індивідуальні особливості поведінки дитини. Занадто яскраві шпалери дитячої можуть не підійти для дуже активних дітей.

• для дітей від 3 років рекомендується використовувати навчальні шпалери: зображення космосу, тварин, зоряного неба, з малюнками, розглядаючи які, дитина могла б більше дізнаватися про навколишній світ.

• серед дітей шкільного віку дуже популярні дитячі шпалери з героями мультиків і фільмів;

• для тінейджерів підійдуть креативні фотошпалери із зображенням графіті, музичних інструментів, шкільної тематики та молодіжних рухів.

 

Фотошпалери для дівчаток Фотошпалери для хлопчика

 

У нашому каталозі в розділах «Дитячі» і «Фотошпалери для тінейджерів» Ви зможете вибрати і купити фотошпалери для дитячої кімнати, які сподобаються будь-якій дитині. Герої мультфільмів «Мадагаскар», «Тачки», «Маша і ведмідь», «Рапунцель», «Русалонька», «Аліса в країні чудес» можуть вже дуже скоро прикрасити кімнату Вашої дитини. Також Ви можете підібрати дитячі шпалери і в інших категоріях, наприклад «Квіти і листя», «Романтик» та ін. Крім того, ми раді запропонувати Вам цікаві ідеї в оформленні інтер'єру в розділі «Дитяча творчість». Розмальовки великого розміру, надруковані на самоклеючих тканинних шпалерах SmartStick, відмінно підходять для дитячої кімнати. Вам необхідно вибрати розмальовку, а дитина зможе розмалювати її фломастерами, маркерами, кольоровими олівцями.