В інтер'єрі

Фотошпалери на стелю

Фотошпалери на стелю в різній кольоровій гамі і тематиках пропонує Вам компанія Арт-Обої. За допомогою красивих фотошпалер можна не тільки прикрасити свій будинок, але і зробити його візуально просторіше, створити в кожній кімнаті атмосферу затишку, тепла і гарного настрою. Кожен дизайнер знає, що фотошпалери для стелі в світлих тонах візуально піднімають її, роблячи кімнату більш просторою. А якщо вибрати для стелі фотошпалери з малюнком зоряного неба або хмар, можна створити унікальний дизайн інтер'єру. Фотошпалери на стелю дозволять зробити його стильним і наповненим сенсом елементом дизайну кімнати. 

Фотошпалери набагато красивіше і зручніше звичайної побілки, пластикових панелей та інших подібних матеріалів. Можна сміливо заявити, що з появою фотошпалер, оформлення стелі зробило крок вперед у своєму розвитку. Наприклад, можна організувати справжнє блакитне небо з білими хмарами або прикрасити його незвичайним малюнком у стилі хай-тек, орнаментом, візерунком або фресками. Які б фотошпалери Ви не обрали для стелі, будь-який вибір буде цікавіше, ніж побілка або монотонні шпалери. З фотошпалерами всі Ваші мрії в оформленні оригінального інтер'єру Вашого будинку збудуться!

Фотошпалери на стелю, доставка по Україні Фотошпалери на стелю

Фотошпалери для стелі, купити які можна на сайті компанії Арт-Обоі, будуть чудово виглядати в квартирі або будинку, адміністративному будинку або офісі, в кафе, магазині і клубі. Зараз існує величезна безліч тематик і різних стилів для фотошпалер: від ілюстрації з хмарами або зірками до стилю хай-тек і абстрактних зображень. Правильно підібраний колір і малюнок на фотошпалерах плюс правильне освітлення допоможуть візуально «підняти» стелю і розширити простір в будь-якому приміщенні. 

Вибираючи шпалери, керуйтеся не тільки особистими смаками та враженнями, а й такими об'єктивними чинниками, такими як - висота стелі в приміщенні, площа кімнати, рівність і загальний стан стін і стелі, наявність вікон. Наприклад, якщо в приміщенні мало природного світла, то фотошпалери на стелі зроблять його більш світлим і просторим. Одна з переваг, яку мають фотошпалери на стелю, це правильно обрана текстура допоможе приховати дефекти і нерівності стін. 

Вибираючи фото шпалери на стелю, потрібно пам'ятати про те, що кожна кольорова гама здатна впливати не тільки на об"єм кімнати, але й на стан і настрій людей, що знаходяться в приміщенні. Основні кольори діляться на холодні і теплі. 

До останніх відносяться - жовтий, померанчевий і червоний, а також їх відтінки. Холодні - це синій і блакитний, зелений і фіолетовий і т. Д. Холодні кольори асоціюються з образами неба, води і льоду. Дизайнери вважають, що теплі і холодні кольори можуть добре поєднуватися один з одним. У приміщеннях, де мало природного світла, логічно клеїти фотошпалери на стелю теплих світлих тонів, оскільки вони створюють відчуття гармонії, роблячи кімнату більш затишною. Різні кольори створюють ефект наближення або видалення. Якщо в оформленні стін кімнати переважають теплі тони, то вона здається менше. Якщо ж площа кімнати маленька, то для того, щоб її візуально розширити, рекомендується використовувати фотошпалери холодних тонів.

Фотошпалери на стелю ви зможете знайти в категоріях нашої галереї - «Небо», «Космос», «Фрески», «Фони і текстури» і також в інших категоріях, де представлені картинки на будь-який смак.