Фотошпалери акварель - яскраві сюжети, натуральні фарби

 Приступаючи до вибору фотошпалер, нам дуже хочеться підібрати для себе щось таке, що довго не набридне, дивуватиме і надихати, щось дуже незвичне і ексклюзивне. Намальовані фотошпалери акварель зможуть задовольнити таку потребу. Дана категорія може бути особливо цінною для людей, в чиєму житті мистецтво займає не останню роль і які особливо небайдужі до живопису. 

Реалізація дизайнерських задумок стає цікавою і дуже простою, використовуючи малюнки для фотошпалер від дизайнерів ТМ Арт-обоі. 

Абстрактні флористичні сюжети з ефектом мокрої акварелі заворожують своєю нехитрістю і легкістю пастельних тонів. У широкому форматі фотошпалер на стіні дані зображення розкриються для Вас по-новому. 

Творчий настрій, спокій і затишок подарують такі малюнки на фотошпалерах, декоруючи інтер'єр їхнього власника. 

Такі фотошпалери можуть стати прекрасним елементом інтер'єру, що доповнює дизайнерське рішення будь-якої з кімнат. Очевидною є перевага використання акварельних фотошпалер в спальні, вітальні і дитячій кімнаті. 

Ще більше підсилити ефект від використання подібних малюнків зможе варіативність вибору різних декоративних текстур для друку, таких як: полотно, живопис, льон та інші. Асортимент текстур, як і сюжетів, періодично постійно оновлюється. Ми ніколи не стоїмо на місці, експериментуємо і використовуємо новітні розробки даної області, пропонуючи Вам найцікавіші і сучасні матеріали, барвистий і стійкий, екологічно чистий друк високої чіткості.