Автор: Катерина Васильєва

Вибрати фотошпалери на кут легко, головне - знати як

Фотошпалери для кута кімнати

Сфера застосування такого дизайнерського елементу як фотошпалери досить широка. Монтаж фотошпалер можливий не тільки на площину стіни або стелі, а й на кут між двома стінами, стіною і стелею, а також між стіною і різними конструкціями (наприклад, гіпсо-картоновимі фігурами). Але такі дизайнерські рішення вимагають правильного вибору зображення, оскільки фотошпалери на кут можуть, як прикрасити приміщення, підкресливши його переваги, так і геть зіпсувати, здавалося б, бездоганний дизайн.

Фотошпалерами обклеюють кути для кількох цілей. Наприклад, для того, щоб візуально прибрати ефект «гострих» кутів і надати приміщенню більше плавних ліній, замаскувати або, навпаки, підкреслити готельні виступи або стики. Дизайнери часто використовують фотошпалери на кутову стіну, що переходять на кілька площин, для того, щоб виділити окрему зону в приміщенні. Всі ці дизайнерські прийоми, а також просто бажання прикрасити дві стіни одночасно, вимагають правильного підбору фотошпалер.

Якщо ви збираєтеся обклеювати зовнішні або внутрішні кути квартири, будинку або окремої кімнати, каменем спотикання стає саме зображення. Справа в тому, що візуальний центр всієї композиції автоматично переходить на кут. Ідеальне фотопанно з вашою улюбленою фотографією втратить всю свою привабливість, якщо на стик потрапить невідповідний фрагмент композиції.

Підбираємо «кутові» фотошпалери на стіну

Виробники фотошпалер часто стикаються з питанням, як алгоритмувати підбір фотошпалер на кут. Є кілька корисних порад, які допоможуть вирішити це інтер'єрне питання. Отже, найпростіший спосіб, який використовується для маскування зовнішніх і внутрішніх кутів, - це декорування приміщення текстурними фотошпалерами з м'якими лініями, пастельними відтінками і розмитими неяскравими формами. Тут боятися, як правило, нічого. В основному для «маскування» застосовуються кутові фотошпалери на стіну світлих тонів. Складніший варіант, що вимагає рішучості і вправності - графіка з градієнтом, коли на виступ або кут припадають холодні кольори, а на площину - більш теплі тони й відтінки.

Фотошпалери на кут

Ще одна хороша ідея, яку люблять використовувати дизайнери, - обклеювання кутових стін вузькими фотошпалерами з вертикальним малюнком. Домогтися оригінального ефекту можна за допомогою шпалер з вертикальним візерунком, що переходять зі стіни на стелю.

З повноцінним малюнком або фотографією, де є сюжет і композиція, справи йдуть складніше. Найчастіше, такі варіанти використовуються для так званого «зонування» приміщення.

Нехай насичена композиція прикрашає площині, а в кут помістіть вертикальний елемент (наприклад, дерево або зображення вузького хмарочоса). Безпрограшний варіант - розмістити на стику фрагмент, де є вільний простір або однорідний фон.

Не варто поміщати фотошпалери на стіну в кут кімнати з зображеннями портретів або крупних планів. Такі моделі фотошпалер виграшно виглядають тільки на рівній поверхні.

Скориставшись цими простими порадами, ви зможете самостійно розробити дизайн свого будинку або квартири не гірше будь-якого професіонала!

Популярні статті

Поради від ТМ «Арт Обоі» як вибрати фотошпалери для дому. Підбір сюжету, кольору і текстури. За детальною консультацією звертайтеся до наших менеджерів по тел .: (044) 392 47 71

Читати далі...

Поради від фахівців ТМ Арт-Обоі з вибору сюжету для невеликих фотошпалер та їх правильному застосуванні в інтер'єрі. Друк зображень будь-якого формату, висока якість матеріалів, швидка доставка. Тематичні зображення в каталогах на art-oboi.com.ua

Читати далі...

Великий вибір фотошпалер для спальні, яскраві фарби, екологічний друк, чітке зображення, кращі дизайнерські рішення для оформлення стін спальні від ТМ Арт-обоі!

Читати далі...

Якщо вам потрібні індивідуальні розміри фотошпалер на стіну, замовте їх виготовлення у перевіреного проізодітеля. Це заощадить ваші нерви і час, а результат буде очікуємо, тобто ідеальним. Телефонуйте нам, щоб дізнатися, що потрібно, щоб замовити фотошпал

Читати далі...