Автор: Юліана Віхневич

Фотошпалери для квартири - стильний та екологічний декор

Не так давно фотошпалери стали трендовим елементом дизайну. За допомогою стильних фотопанно кожен з легкістю зможе створити оригінальні рішення в оформленні інтер'єру. Великою популярністю користуються як фотошпалери для квартири, так і для офісів, магазинів, кафе та ін.

Дизайн квартир з фотошпалерами

Декоративне покриття для стін відмінно впишеться в будь-який стиль. Дизайн квартир з фотошпалерами виглядає сучасно і стильно. Застосовуючи високотехнологічний інтер'єрний друк, на основу можна нанести будь-яке зображення. Таким чином, фотопанно в інтер'єрі квартири може стати або завершальним штрихом композиції, або ключовим елементом стилю. Давайте подивимося як ця особливість обробки працює на ділі.

Візьмемо, наприклад, класичне оформлення. Тут перевага віддається натуральним матеріалам, як в меблях, так і в декорі, кольорова палітра переважно пастельна. Як бачимо, все традиційно і стримано. Для того щоб підкреслити особливість інтер'єру, зробити його більш виразним, часто створюють стилістичний акцент. У нашому випадку це будуть фотошпалери з патернами. Вибираємо принт, що вам сподобався, фоновий тон бажано підібрати кілька темніше, ніж колір інших стін - і вуаля! - Традиційна класика набуває ефектну виразність. А от де фотопанно може зіграти головну роль?

Фотошпалери в інтер'єрі квартири

Фотошпалери в квартирі стануть оригінальною прикрасою будь-якого стилю. Все залежить від Ваших естетичних уподобань. Давайте розглянемо це прийом детальніше. Ось, наприклад, в стилі мінімалізм вітається лаконічний дизайн меблів, декору, оздоблення. Мінімум деталей, максимум простору. Але як же оформити цей простір красиво і зі смаком, не виходячи за рамки стилю? Якраз в такій ситуації дуже доречними будуть декоративні фотошпалери на стіну квартири.

Екологічно чисті фотошпалери для квартири

Фотошпалери в для квартири

Обираючи фотошпалери для квартири, важливо приділити увагу не тільки естетичності декору, а й екологічності. Фотошпалери від ТМ «Art-oboi» виробляються з екологічно чистих матеріалів. Флізелінові, вінілові, паперові або самоклеючі основи створені за європейськими стандартами якості. Спеціалізовані чорнила для інтер'єрного друку не містять токсичних речовин. Без жодних побоювань за здоров'я домочадців, Ви можете розмістити панно в будь-якій кімнаті будинку.

Вся продукція проходить обов'язкову перевірку СЕС згідно з законодавством України. На сайті можна ознайомитися з висновком експертизи, яке знаходиться у вільному доступі.

Дитяча, кухня, спальня або ванна - ті приміщення, в яких ми проводимо багато часу, знайдуть новий вигляд у вигляді декоративних покриттів для стін. Фотопанно в залі квартири або іншій кімнаті представлять у вигідному світлі створений інтер'єр і успішно приховають недоліки планування. Про те, які ще хитрощі дизайнери рекомендують застосовувати в декоруванні приміщень читайте в нашому блозі.

Популярні статті

Сучасний ринок шпалер вражає своєю різноманітністю. Вони класифікуються залежно від підстави, потім йде другий шар, який служить основою для нанесення малюнка.

Читати далі...

Ви коли-небудь замислювалися, як за допомогою шпалер можна домогтися різних ефектів, які здатні повністю змінити простір Вашого приміщення? Ваше приміщення може здаватися більшим, меншим, вужчим, ширшим, вищим, глибшим, теплішим, ніж в реальності.

Читати далі...

Поради від ТМ Арт-Обоі з вибору фотошпалер на кут кімнати. Підбір сюжету, друк будь-якого зображення на шпалерах. Звертайтеся за консультацією до наших менеджерів: (044) 392-47-71

Читати далі...

У цій статті Ви дізнаєтесь як правильно замовити фотошпалери, на що слід звернути увагу при виборі. Обов'язково прочитайте, слушні поради стосуються замовлення фотошпалер від фахівців ТМ Арт-шпалери.

Читати далі...