Східний стиль в інтер'єрі

фотошпалери схід, східний стиль в інтер'єрі

Східний стиль - це вибір тих, хто потребує тихої гавані, де можна відпочити після важкого дня, тих, хто цінує спокій і комфорт. Але цей стиль вимагає уваги до деталей, конкретного уявлення чого саме ви хочете в чітко окреслених рамках принципів властивих дизайну Сходу. Але східний стиль має на увазі під собою кілька елементів: японський, китайський, індійський і єгипетський стилі.

Найбільш затребуваним і популярним на сьогоднішній день вважається саме японський стиль. І хоч звичайно між собою всі східні стилі інтер'єру помітно різняться, але їх об'єднують спільні стилістичні особливості, такі як:

  • матеріал: бамбук, дерево, очерет, метал, шовк (будь-який натуральний матеріал);
  • колір: яскраві, різноманітність кольорів, натуральні насичені відтінки;
  • оздоблення: різьба, лак, орнаменти, інкрустації, прикраси;
  • форми: текучі, простота і вишуканість в одному флаконі.
фотошпалери схід, східний стиль в інтер'єрі

У дизайні біля східного стилю два напрямки: арабська і азіатський інтер'єр. Обидва напрямки створюють абсолютно різну атмосферу. Так, наприклад, арабський стиль - це краса в деталях - його особливостями є відсутність одноманітних і монотонних елементів, гладких поверхонь і прямих ліній. Навпаки - це яскраві фарби і мереживна різьба, майстерна гра світла і склепінчасті стелі, драпіровані стіни, всілякі подушки, фіранки, м'які меблі теплих відтінків, обов'язково килими ручної роботи, мозаїка. Все це разом створює особливу атмосферу - спокою, якоїсь томної розслабленості.

Абсолютно протилежні арабському - азіатські стилі: японський і китайський. Японський стиль-це зосереджуючи класичного східного мінімалізму: природність і стриманість у кольорах (білий, бежевий, коричневий), простір і багато світла, мінімум меблів і декору.

фотошпалери схід, східний стиль в інтер'єрі

Інтер'єр в китайському стилі - це прагнення до гармонії в просторі, кожен елемент обстановки повинен бути розташований відповідно до правил Фен-шую. Тут, навпаки, помітна тяга до яскравих фарб - червоний, синій, жовтий нерідко основні кольори в інтер'єрах в китайському стилі.

При тому яке б саме напрямок східного стилю Ви б не вибрали - нюанси завжди будуть грати роль. І для тих, хто дійсно прагнути створити атмосферу повного комфорту, ми пропонуємо якісні фотошпалери. Широкий вибір не залишить байдужим будь-якого і допоможе Вам максимально точно втілити всі Ваші ідеї та бажання.